Najczęściej zadawane pytania

Wypróbuj za darmo!

Pobierz broszurę w PDF

...gdy brakuje Ci czasu
na przeglądanie
strony WWW.

» Pobierz

Wypróbuj za darmo!

Poznaj wszystkie możliwości
najlepszego programu
do gabinetu!

» Wypróbuj

Złóż zamówienie!

Zamów iGabinet już dziś
w dogodnym pakiecie
instalacyjnym!

» Zamów

Oferta indywidualna

Zapytaj o indywidualną
ofertę dopasowaną
do Twoich potrzeb.

» Zapytaj

Zagadnienia podstawowe

Czym Platforma iGabinet różni się od serwisów lub portali z rejestracją wizyt?

Platforma iGabinet jest oprogramowaniem dla placówki i stanowi komplet narzędzi usprawniających, jak również automatyzujących pracę całego zespołu placówki. Jednym z narzędzi jest samodzielna rejestracja wizyt on-line.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ciągłemu rozwojowi aplikacji w oparciu o tysiące drobnych sugestii osób, korzystających z niej na co dzień, powstało oprogramowanie, które w wielu opiniach jest jednym z najbardziej kompleksowych i innowacyjnych rozwiązań dla gabinetów.

Platforma iGabinet zapewnia pełną automatyzację komunikacji z pacjentami, a także najskuteczniejszy na rynku mechanizm internetowej rejestracji wizyt, który umieszczony jest na stronie WWW placówki, przez co wszystkie interaktywne operacje wykonywane są pod własną marką. Nowy wirtualny pracownik, automatycznie obsłuży rezerwację sam na sam z pacjentem, w jego ojczystym języku, następnie powiadomi go o zbliżającej się wizycie e-mailem lub/i SMS-em, a po wizycie w identyczny sposób, automatycznie zaprosi pacjenta na wizyty kontrolne.

Nie zapominajmy, że Platforma iGabinet dzięki ścisłej współpracy ze specjalistami wykorzystującymi to oprogramowanie na co dzień w swoich gabinetach, jest również jednym z najlepszych programów do gabinetu. To rozwiązanie, które samoczynnie się aktualizuje, przez co placówka zawsze korzysta z jego najnowszej wersji, a automatyczne aktualizacje są darmowe.

W przeciwieństwie do zewnętrznych serwisów i portali oferujących rejestrację, w przypadku Platformy iGabinet wszystkie innowacyjne możliwości świadczone są pacjentom pod własną marką placówki, co ma znaczący wpływ na utrwalenie w świadomości pacjentów jej wyjątkowo nowoczesnego wizerunku.

Czy Platforma iGabinet posiada dobre zabezpieczenia?

Tak. Oprogramowanie oferuje najwyższy i wielopoziomowy system zabezpieczeń w kilku kategoriach.

W zakresie uwierzytelniania dostępu do systemu, stosowany jest dokładnie taki sam mechanizm, jaki możemy napotkać chociażby w bankowości elektronicznej. Całkowita transmisja danych odbywa się przy wykorzystaniu bezpiecznego protokołu SSL. Dodatkowo, każdy z użytkowników systemu może posiadać własny poziom uprawnień do poszczególnych sekcji np. inny dla recepcjonistki, specjalisty i menedżera placówki. Sam dostęp do systemu, może obejmować jedynie wybrane komputery w placówce, lub też być możliwym do zrealizowania jedynie w określonych godzinach przez uprawnione osoby. Wszystkie dane przechowywane na serwerach są poddawane tworzeniu kopii bezpieczeństwa kilka razy dziennie.

Co tak naprawdę zyskam dzięki wdrożeniu Platformy iGabinet?

Świetne oprogramowanie z kilkunastoletnim doświadczeniem rozwojowym, znacznie lepszą organizację pracy, automatyczną komunikację z pacjentami, stałe wsparcie techniczne, automatyczne aktualizacje i wiele innych.

Niewątpliwie oprócz świetnego programu do gabinetu, znacznie lepszej organizacji pracy całego zespołu i automatyzacji komunikacji z pacjentami, największe korzyści występują w kwestii prestiżu i promocji nowoczesnej marki placówki. Wszystkie interaktywne operacje, jak również procesy komunikacyjne z pacjentami odbywają się w imieniu placówki oraz za pomocą jej strony WWW, przez co pacjenci mogą dopełnić wszelkich formalności rejestracyjnych i nie są w tym celu odsyłani do zewnętrznych serwisów.

Mimo, iż tego rodzaju rozwiązania zyskują popularność także w mniejszych placówkach, to nadal jest to ogromna przewaga konkurencyjna wśród placówek funkcjonujących na wyjątkowo konkurencyjnym rynku usług medycznych. W niedalekiej przyszłości inwestycja w podobne oprogramowanie stanie się koniecznością, aby już nie tyle wyprzedzić konkurencję, co po prostu nie pozostać w tyle.

To zatem najlepszy czas i możliwość, aby oprócz wielu korzyści wewnętrznych dla placówki, zapisać się także w świadomości wielu pacjentów jako inicjator nowoczesnych trendów w zakresie wyjątkowej jakości obsługi, dając przykład pozostałym placówkom, którym i tak kiedyś pozostanie dociągnąć do standardu wyznaczonego przez innych.

Czy oprogramowanie może zostać rozszerzone o dodatkowe funkcje?

Tak. Możliwość wygodnego doboru zakresu funkcjonalnego, jest jedną z kluczowych idei Platformy iGabinet.

Elastyczność oferowana w tym zakresie pozwala na dokonywanie zmian w dowolnym momencie, co znajduje odzwierciedlenie w planie taryfowym z miesiąca na miesiąc. W dowolnym momencie istnieje możliwość uruchamiania dodatkowych modułów rozszerzających np. wersji mobilnej dla smartfona / tabletu, obsługi strony WWW, czy też modułu płatności, rozliczeń i raportów.

Warto pamiętać, że wszelkie nowości w Platformie iGabinet, pojawiające sie w większości standardowych aktualizacji automatycznych są bezpośrednią realizacją tysięcy drobnych sugestii specjalistów prowadzących na co dzień swoje gabinety. To właśnie użytkownicy Platformy iGabinet od wielu lat, decydują o kierunkach rozwoju tego oprogramowania. Specjalnie w tym celu, każda placówka posiada specjalne narzędzie komunikacyjne, za pomocą którego może w tych i innych kwestiach kontaktować się z działem technicznym. Pragniemy aby Platforma iGabinet w największym stopniu spełniała potrzeby placówek, dlatego bardzo uważnie słuchamy każdej sugestii, które następnie są analizowane, konfrontowane z opiniami wielu placówek, a następnie wdrażane po zebraniu wystarczającej ilości informacji dot. wymagań.

Mam wykupionych klika domen internetowych. Czy mogę je wykorzystać?

Tak. Jeżeli zamawiamy Platformę iGabinet w pakiecie wraz z nową stroną WWW, to istnieje możliwość podpięcia pod stronę dowolnej ilości własnych domen.

Pytanie dotyczy najczęściej wdrożeń Platformy iGabinet wraz z obsługą strony WWW (pakiety Plus, Premium i Max). Operacja dodawania domen może zostać dokonana zarówno w momencie składania zamówienia, jak też w dowolnym terminie późniejszym, w trakcie korzystania z oprogramowania.

W przypadku obsługi sieci placówek, każda indywidualna strona WWW może posiadać własną domenę lub własny zestaw domen. Platforma iGabinet nie wprowadza tutaj jakichkolwiek ograniczeń. Dodatkowe domeny są jednak opcjonalne, gdyż wraz z Platformą iGabinet otrzymujesz darmową tzw. domenę techniczną (postaci: www.NazwaPlacowki.igabinet.pl) dla każdej placówki obsługiwanej w ramach Platformy iGabinet.

W razie jakichkolwiek kłopotów z obsługą,
zespół operatorów Platformy iGabinet jest zawsze do dyspozycji!

Start  /  Możliwości  /  Realizacje  /  Opinie  /  Cennik  /  FAQ  /  Aktualności  /  Kontakt

Odwiedź nasz profil: