Opinie klientów korzystających z Platformy iGabinet na co dzień

Wypróbuj za darmo!
Dewizą Platformy iGabinet jest nie tylko wszechstronne oprogramowanie automatyzujące pracę placówki, ale także doskonała obsługa techniczna mająca ogromny wpływ na jakość i ogólny poziom zadowolenia klientów z tej współpracy. Oto, co o efektach tego wyjątkowego połączenia mówią nasi Klienci:

Masaż-Rehabilitacja

Masaż-Rehabilitacja
Z Platformy iGabinet korzystam od 5 miesięcy i jest to już wystarczający czas, aby poznać wszystkie zalety tego oprogramowania i szczerze polecić! Długo zastanawiałem się nad wyborem programu, który spełni moje oczekiwania. Dlaczego Platforma iGabinet?

- możliwość wypróbowania wersji testowej zupełnie za darmo;
- miła i profesjonalna obsługa działu technicznego i działu sprzedaży (którzy poświęcili mi wiele czasu;))
- przejrzyste i intuicyjne oprogramowanie, z którego można korzystać na każdym urządzeniu i w każdym miejscu
- czytelny kalendarz oraz wiele możliwości modyfikacji podczas edycji wizyty Pacjenta i prowadzenia dokumentacji medycznej
- bezpieczeństwo przechowywania danych osobowych
- możliwość rejestracji bezpośrednio przez Pacjenta na własnej stronie internetowej.

Współpraca z Platformą iGabinet przebiega wzorowo i z pełną odpowiedzialnością polecam to rozwiązanie każdemu.
- Bartosz Łętowski, mgr fizjoterapii, właściciel firmy Masaż-Rehabilitacja ( www.fizjoterapia.jaw.pl )

Gabinety Stomatologiczne Zirkon Lab

Gabinety Stomatologiczne Zirkon Lab
Kiedy otwierałem swój gabinet, intensywnie poszukiwałem programu, który zapewniłby mi oraz moim pracownikom nowoczesną obsługę pacjentów, a także umożliwił skuteczną prezentację naszej oferty medycznej na stronie WWW (o której zresztą dopiero myśleliśmy). Jednym z naszych głównych celów, była również prostota i intuicyjność tego programu tak, aby nasza codzienna praca z nim była łatwa i przyjemna. Analizując ofertę rynkową programów dla stomatologów, wbrew pozorom wcale nie tak łatwo taką przejrzystość uzyskać.

Po dość intensywnych poszukiwaniach, nasz szczęśliwy wybór padł na Platformę iGabinet z której jesteśmy bardzo zadowoleni, gdyż oprócz oprogramowania, które z nawiązką spełniło nasze oczekiwania, na co dzień z powodzeniem korzystamy także ze stałej pomocy operatorów, którzy momentalnie odpowiadają na nasze pytania i rozwiązują wszelkie problemy natury technicznej. Jest to ogromna zaleta, gdyż w każdym innym przypadku za opiekę informatyczną na podobnym poziomie, musielibyśmy zapłacić kilkukrotnie więcej.

Jaka jest zatem Platforma iGabinet? Jeżeli chodzi o samo oprogramowanie, to jest ono bardzo fajnie przemyślane, gdyż jednocześnie otrzymaliśmy zarówno atrakcyjną stronę internetową, system zarządzania gabinetami i całkowicie automatyczną komunikację z pacjentami. Ta ostatnia część jest szczególnie ciekawa, gdyż system przesyła naszym pacjentom najróżniejsze powiadomienia (przypomnienia o wizytach, zaproszenia na wizyty kontrolne i inne), nawet wówczas gdy na miejscu nikogo nie ma, a wszystkie komputery są wyłączone, a więc de facto nieustannie pracuje dla nas, jak i po części za nas.

Zarządzanie stroną WWW jest wygodne i co bardzo istotne - niczym nieograniczone, gdyż w prosty sposób możemy samodzielnie tworzyć tyle podstron ile chcemy i umieszczać na nich dowolną ilość informacji, czy zdjęć. Aktualizacja wpisów kompletnie nie stanowi problemu i z reguły nie zabiera więcej niż kilka minut. Możemy również wyznaczyć pacjentom dokładne terminy przyjęć, na które następnie mogą się oni samodzielnie zapisać. Ponieważ odbywa się to poprzez stronę WWW, pacjenci mogą to zrobić o dowolnej porze. Dzięki temu nie musimy się tak często odrywać od codziennych obowiązków, aby odbierać telefony od pacjentów. Ten mechanizm działa również w drugą stronę - za każdym razem, gdy trzeba pacjenta poinformować o przesunięciu czy nawet anulowaniu terminu wizyty, odbywa się to za pomocą kilku kliknięć, a pacjent zostaje automatycznie powiadomiony przez Email i SMS.

Podsumowując, połączenie funkcjonalnego i prostego w obsłudze programu oraz wspomnianej już świetnej pomocy technicznej, szybko okazało się dla nas strzałem w dziesiątkę i jesteśmy z tego wyboru bardzo zadowoleni, a co najważniejsze - nowoczesne możliwości w zakresie rejestracji przez internet i automatycznych powiadomień, doceniają w szczególności nasi pacjenci. Nasze cele zostały zatem osiągnięte w 100% i wbrew pozorom wcale drogo nas to nie kosztuje.

Zdecydowanie polecam Platformę iGabinet każdemu właścicielowi gabinetu stomatologicznego!
- Łukasz Zabor, właściciel Gabinetów Stomatologicznych Zirkon Lab ( www.zirkon-lab.pl )

Centrum Stomatologiczne Nova

Centrum Stomatologiczne Nova
Korzystamy z Platformy iGabinet od 11 miesięcy. Jest to wystarczający okres, aby móc dokładnie ocenić pracę z systemem. Dziś już wiemy, że był to przysłowiowy strzał w dziesiątkę! Przede wszystkim ten system, to dodatkowy pracownik recepcji. Zawsze na czas powiadomi pacjenta o zbliżającej się wizycie (SMS-em i emailem). Często pacjenci zgłaszając się do nas dziękują za sms z przypomnieniem o wizycie, bo akurat "dentysta wypadł im zupełnie z głowy".

Dużym plusem jest wysyłanie życzeń pacjentom w dniu ich urodzin, co jest dla nich miłym zaskoczeniem. Często do tego stopnia, że oddzwaniają z podziękowaniem. Pewnego dnia otrzymaliśmy nawet tort urodzinowy jako dowód wdzięczności (i tym razem to my byliśmy mile zaskoczeni).

Kolejny plus dla Platformy iGabinet to samodzielna i rzeczywista w czasie rejestracja pacjentów poprzez stronę www. Pacjent wchodząc na naszą stronę sam wybiera lekarza i odpowiadający mu termin wizyty. Po naciśnięciu „zarezerwuj” zostaje automatycznie umówiony, a lekarz jest o tym fakcie natychmiast powiadomiony przez SMS i email. Cały proces rejestracji przez stronę www zajmuje jedynie kilka chwil i nie ważne czy jest to samo południe czy trzecia w nocy - rejestrację mamy czynną całą dobę. Co najważniejsze, w odróżnieniu od innych systemów, nie jest to wysyłanie zapytania typu: "mam czas wolny wtedy i wtedy, czy mógłbym zostać w tym czasie przyjęty?" i czekania na odpowiedź ze strony lekarza! iGabinet załatwia to automatycznie.

Obsługa systemu w klinice jest również banalnie prosta. Wszystkie moduły są przejrzyste i logiczne, dzięki czemu nikt z nas nie ma najmniejszego problemu z poruszaniem się po systemie. Na szkolenie nowego pracownika wystarczy 30 minut.

Nie sposób nie wspomnieć o możliwościach elektronicznej karty pacjenta, która zawiera wszystko, co jest niezbędne do prawidłowo prowadzonej historii choroby. Dzięki Platformie iGabinet posiadamy zawsze aktualny wykaz leków.

Kolejną bardzo dużą zaletą systemu jest samodzielne zarządzanie treścią na stronie internetowej naszej kliniki. Webmaster nie jest nam potrzebny. A jeżeli zaistnieje jakiś problem, to pomoc techniczna szybko i sprawnie go rozwiązuje.

Zapomniałbym o jednej bardzo ważnej rzeczy: iGabinet działa na zewnętrznych serwerach, a co za tym idzie nie ma potrzeby instalacji oprogramowania na każdym komputerze. Wystarczy tylko połączenie z Internetem i nie ważne gdzie jesteś, w pracy, w domu czy na wczasach w Grecji - zawsze masz dostęp do systemu.

Podsumowując, Platforma iGabinet to produkt spełniający nasze oczekiwania w 100%, zarówno nasi pacjenci jak i my jesteśmy z niego bardzo zadowoleni.
- dr Sebastian Jędraszczyk, właściciel Centrum Stomatologicznego Nova ( www.klinika-nova.pl )

Specjalistyczna Prywatna Praktyka Neurologiczno-Neurochirurgiczna

Specjalistyczna Prywatna Praktyka Neurologiczno-Neurochirurgiczna
Decyzję o wdrożeniu iGabinetu podjęliśmy, gdyż szukaliśmy oferty na uniwersalną platformę komunikacji z pacjentami pracującą także w systemie MacOS, jako że na co dzień używamy komputerów Apple. Na polskim rynku praktycznie nie ma oferty oprogramowania dla medyków dla MacOS.

Nasze wstępne wrażenia, zarówno dotyczące samego oprogramowania, jak i jakości współpracy z sympatycznymi informatykami ze Szczecina przeszły wszelkie oczekiwania. Profesjonalizm, sprawność komunikacji, elastyczność..... Na usta cisną się same superlatywy!

A oprogramowanie? Rewelacja! Dość powiedzieć, że już w dwie godziny od instalacji, na stronie zarejestrował się pierwszy pacjent!!! Świadczy to jak najlepiej o przejrzystości i intuicyjności systemu. Gorąco polecam!
- dr n. med. Dariusz Łątka, właściciel sieci gabinetów ( www.neurochirurg.opole.pl )

Centrum Stomatologii Rodzinnej

Centrum Stomatologii Rodzinnej
Chciałabym podzielić się moim doświadczeniem ze współpracy z platformą iGabinet. Jestem lekarzem dentystą, od 18 lat prowadzę prywatną praktykę.

Z zainteresowaniem obserwuję zachodzące w tej dziedzinie zmiany, szczególnie w zakresie organizacji praktyki i kontaktu z pacjentami. Obecnie oczekiwania pacjentów dotyczą nie tylko wysokiej jakości i szerokiego zakresu wykonywanych usług, ale również dostępności i komfortu obsługi i miłej atmosfery.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom moich pacjentów podjęłam współpracę z platformą iGabinet. Dzięki programowi do obsługi gabinetu pacjenci mają możliwość rejestracji przez Internet za pomocą zakładki "Umów się", bezpośrednio na mojej stronie internetowej. W ten sposób rejestracja jest dostępna o każdej porze, bez względu na godziny pracy gabinetu.

Sami pacjenci często okazują swoje zadowolenie z SMS-ów (lub e-maili) przypominających o wizycie, które wysyłane są do zapisanych pacjentów automatycznie. Mogę więc śmiało polecić to, co sama wypróbowałam i co sprawdza się w mojej praktyce.
- lek. dent. Beata Wrona, właściciel Centrum Stomatologii Rodzinnej ( www.csr.net.pl )

Dr Joanna Krygowska-Zielińska - Praktyka Specjalistyczna

Dr Joanna Krygowska-Zielińska - Praktyka Specjalistyczna
Należę do grona użytkowników Platformy iGabinet od roku i muszę przyznać, że mój wybór okazał się najlepszym z możliwych. Otrzymałam produkt w pełni zaspokajający moje oczekiwania i spełniający wszystkie moje wymagania. Przede wszystkim dzięki współpracy z Platformią iGabinet udało się stworzyć indywidualny projekt graficzny strony WWW, która w pełni oddaje charakter oferowanych przeze mnie usług medycznych.

Efekt końcowy pod względem estetycznym wzbudza nie tylko mój, ale przede wszystkim pacjentek zachwyt. Ponadto, co najważniejsze, pozwala pacjentkom na w pełni samodzielne umawianie terminów i godzin wizyt o każdej porze dnia bez konieczności komunikowania się z rejestracją czy wychodzenia z domu. Przypomnienia w postaci e-maili czy smsów o terminach wizyt, czy też życzeń świątecznych lub urodzinowych samoistnie generowane przez system to kolejna wielka zaleta.

Program w istotny sposób ułatwia pracę w gabinecie ograniczając zbędne czynności formalne do minimum. W intuicyjny sposób pozwala na tworzenie i modyfikowanie danych pacjentów oraz prowadzenie czytelnej i uporządkowanej dokumentacji medycznej.

Podsumowując zalet oferowanego przez Platforme iGabinet oprogramowania jest wiele, nie sposób wymienić wszystkich. Każdy kolejny dzień współpracy utwierdza mnie w przekonaniu dokonania właściwego wyboru.
- dr n. med. Joanna Krygowska-Zielińska, właściciel ( www.ginekolog-jkrygowska.pl )

Centrum Zdrowia Medfemina

Centrum Zdrowia Medfemina
Jeszcze przed uruchomieniem wrocławskiego Centrum Zdrowia Medfemina poszukiwałem firmy, która przygotowałaby nam atrakcyjną stronę WWW. Szczęśliwie udało mi się odnaleźć ofertę Platformy iGabinet, która w odpowiednim pakiecie wdrożeniowym uwzględniała opracowanie strony WWW według indywidualnego projektu graficznego.

Szybko przekonałem się, że atrakcyjna strona WWW jest jednym z elementów tego kompleksowego rozwiązania. W "pakiecie" Centrum Zdrowia Medfemina otrzymało również intuicyjny program do gabinetu umożliwiający prowadzenie dokumentacji badań, wygodne sprawdzanie terminów wizyt i rejestrację online o dowolnej porze bezpośrednio na stronie WWW, a także równie wygodny mechanizm automatyzujący informowanie zarówno pacjentek, jak i lekarzy za pomocą wiadomości E-mail i SMS.

Z całym przekonaniem polecam Platformę iGabinet wszystkim, którzy stawiają na nowoczesność i profesjonalizm w obsłudze pacjentów. Oprogramowanie jest kompleksowym rozwiązaniem, które usprawnia pracę naszej placówki i zapewnia pacjentkom wyjątkową obsługę poprzez całodobowy dostęp do naszej oferty medycznej i możliwość sprawdzenia terminów i dyskretnej rejestracji na określone zabiegi.
- Marcin Halbersztadt, menedżer Centrum Zdrowia Medfemina ( www.medfemina.pl )

Centrum Sygnum Medical

Centrum Sygnum Medical
Z pełnym przekonaniem polecam Platformę iGabinet wszystkim, którzy stawiają na nowoczesność, a także profesjonalizm w obsłudze swoich pacjentów, przy maksymalnym uproszczeniu procesów biurokratycznych. Oprogramowanie dostarcza nam intuicyjnych narzędzi pracy, a także kompleksowo automatyzuje pracę naszej placówki, prezentując pacjentom naszą ofertę zabiegową na atrakcyjnej stronie WWW, wraz z możliwością sprawdzania terminów i samodzielnej rejestracji na określone zabiegi, o dowolnej porze dnia i nocy.

Platforma iGabinet to także pakiet świetnych narzędzi dla całego zespołu Centrum Sygnum Medical, znakomicie usprawniających pracę zarówno pracowników recepcji, jak również naszych fizjoterapeutów, lekarzy czy administracji naszej placówki.

Polecam to rozwiązanie również z uwagi na wyjątkowo korzystny stosunek jakości do ceny, intuicyjność i wygodę pracy, a także niezawodność zarówno samego oprogramowania, jak też zespołu technicznego - niosącego nam pomoc i udzielającego wielu cennych informacji za każdym razem, gdy tego potrzebujemy.
- mgr Bożena Szeliga, fizjoterapeuta i współwłaściciel Centrum Sygnum Medical ( www.rehabilitacjawroclaw.eu )

Przychodnia Kolmed

Przychodnia Kolmed
Przed zamówieniem Platformy iGabinet bardzo się wahałem. Strona internetowa za kilka tysięcy? Teraz, po kilku latach pracy jestem przekonany, że jest to wyjątkowy produkt, a do tego nieprawdopodobnie elastyczny, na bieżąco uaktualniany i rozbudowywany bezpłatnie przez operatorów o coraz to nowe funkcje.

Rejestracja pacjentów, automatyczne zwrotne e-maile i sms-y, możliwośc samodzielnego dodawania artykułów, baza danych pacjentów zastepująca dodatkowe programy do obsługi gabinetu - rewelacja!

To nie jest typowa lipa za 500 zl. To profesjonalne oprogramowanie, będące przede wszystkim narzędziem pracy, a dodatkowo nieustanną reklamą mojej działalności. POLECAM!!!
- dr med. Piotr Kolczewski, ginekolog, właściciel przychodni Kolmed ( www.kolmed.com )

Gabinet Stomatologiczny dr Marcina Bogurskiego

Gabinet Stomatologiczny dr Marcina Bogurskiego
Kilka lat temu postanowiłem poszukać programu stomatologicznego, który by usprawnił i uprościł pracę w gabinecie, a także dał mi możliwość kontaktu online z pacjentami. Niestety okazało się, że programy oferowane na rynku są TYLKO dla dentystów, uniemożliwiając komunikację z pacjentem. Polska to kraj doskonałych informatyków, to gdzie leży problem? Skąd mają wiedzieć czego oczekujemy? Przemka znam od lat, więc zacząłem dopytywać czy można "tak" a "tak" i okazuje się, że można prawie wszystko. Dwaj młodzi i zdolni informatycy (Przemysław Pacholski i Dominik Bednarczyk) podjęli wyzwanie, w efekcie czego dzisiaj mam przyjemność korzystać z w pełni interaktywnego programu, który moi pacjenci określają tylko w jeden sposób: "XXI wiek". Przekonajcie się sami rozwijając Platformę iGabinet z nami!
- dr Marcin Bogurski, właściciel gabinetu stomatologicznego ( www.bogurski.pl )

Dental Studio

Dental Studio
Pracuję od blisko czterech lat w gabinecie z Platformą iGabinet. Z mojego doświadczenia wynika, że przez internet umawiają się na wizytę głównie ludzie młodzi i osoby w średnim wieku. Są to pacjenci wymagający, ale korzystają z usług systematycznie w tym w dużej części z tych ponadstandardowych.

Bardzo dobrym pomysłem jest automatyczne przypominanie o wizycie! Dzięki temu, że zawsze smsem z iGabinetu przypominam o wizycie, w 90% przychodzą punktualnie! Pozostali pacjenci oddzwaniają, że nie mogą przyjść.

Praktycznie nie mam pacjentów rejestrujących sie przez internet, którzy nie zgłaszają się na wizytę! Rejestracja wygląda baaardzo profesjonalnie!!! Żadnego kalendarza z zapiskami tylko komputer i miła rejestratorka!

Następną rzeczą jest możliwość obsługi pacjentów zagranicznych (a przyjmujemy wielu Duńczyków, Szwedów i Niemców) dzięki przetłumaczonym zwrotom wysyłamy powiadomienia (o wizycie, terminach wizyt kontrolnych, zmianach w rezerwacjach) w ich ojczystym języku. Wracają z całymi rodzinami!!!

Aktualnie rozpocząłem pracę we własnym gabinecie Dental Studio w Gryfinie i choć na początku będe pracował sam z recepcjonistką i asystentką to nie wyobrażam sobie żebym nie miał programu do obsługi gabinetu, a że dobrze znam ogólnomedyczną Platformę iGabinet to wybór tym bardziej jest oczywisty. To wspaniałe narzędzie pracy odwdzięcza się co raz to większą liczbą zadowolonych pacjentów mojej praktyce. Platforma iGabinet = jestem na tak!
- lek. dent. Dominik Ociepka, właściciel gabinetu stomatologicznego ( www.dentalstudio-gryfino.pl )

Ankomed - Klinika Medycyny Pracy

Ankomed - Klinika Medycyny Pracy
Długo wybieraliśmy i dopasowywaliśmy odpowiednie oprogramowanie, które ułatwiłoby nam kontakt z pacjentem. Najlepszym i najbardziej wszechstronnym rozwiązaniem okazała się Platforma iGabinet.

To naprawdę bardzo uniwersalne rozwiązanie, które "żyje i pracuje dla nas przez cały czas". Dzięki temu, można bardzo sprawnie i co najważniejsze, samemu wprowadzać wszystkie elementy potrzebne do pracy i funkcjonowania naszych gabinetów.

Wszyscy lekarze współpracujący z nami chwalą sobie te możliwości, jak też samą czytelność oprogramowania.
- Piotr Kościelniak, właściciel kliniki Ankomed ( www.ankomed.pl )

Psycholog Magdalena Truchanowicz

Psycholog Magdalena Truchanowicz
W swoim gabinecie psychologicznym używam Platformy iGabinet od niemal 3 lat, co daje mi możliwość oceny tego oprogramowania z wystarczającej ku temu perspektywy czasowej. Z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że jestem w 100% zadowolona zarówno z samego systemu, jak też ze wsparcia technicznego oraz wyjątkowej obsługi klienta i już spieszę z wyjaśnieniem dlaczego.

Przy rozpoczynaniu współpracy, zależało mi głównie na sprawnej obsłudze strony internetowej mojego gabinetu, w szczególności, aby była atrakcyjna graficznie dla odwiedzających, oraz abym mogła samodzielnie edytować jej zawartość. Po krótkim zaznajomieniu się z systemem, bardzo szybko byłam w stanie dodawać nowe treści i zdjęcia, gdyż wszystko jest banalnie proste.

Nie spodziewałam się jednak, że Platforma iGabinet umożliwi mi tak wygodną obsługę i kontakt z moimi pacjentami. Po pierwsze system zapewnił mi bazę danych pacjentów wraz z pełną historią spotkań oraz mechanizmem który można by określić mianem „wirtualnej recepcji”, dzięki której kompletnie przestałam korzystać z kalendarza.

Kolejnym zaskoczeniem była dla mnie możliwość precyzyjnego publikowania wolnych terminów spotkań, na które moi pacjenci mogą się samodzielnie umówić za pomocą mojej strony WWW, a za każdym razem kiedy to zrobią, dostaję powiadomienie mailem i SMS-em.

Właśnie automatycznej komunikacji w Platformie iGabinet w szczególności warto się przyjrzeć dokładniej, gdyż jest to prawdziwa perełka. Po pierwsze moi pacjenci są automatycznie informowani o zbliżających się terminach spotkań, a po określonym czasie również samoistnie zapraszani na kolejne (o ile sami się wcześniej nie zapiszą), co ogólnie jest świetnym narzędziem marketingowym. Poza tym, za każdym razem gdy jestem zmuszona przenieść, lub odwołać wizytę, pacjent także zostaje automatycznie powiadomiony za pomocą SMSa czy też poczty e-mail. Obecnie nie wyobrażam sobie już, żebym kiedykolwiek miała robić to w tradycyjny sposób.

Pragnę poinformować jeszcze o jednym ciekawym zjawisku, mianowicie o tym jak szybko moi pacjenci zaadoptowali możliwość dyskretnej rejestracji przez Internet. Kompletnie nie spodziewałam się, że w tak krótkim czasie niemal 100% rezerwacji będzie dokonywane tą drogą przez samych pacjentów, z czego jestem bardzo zadowolona, gdyż oszczędza mi to sporo czasu. Bardzo zadowoleni są również sami pacjenci, którzy często mi o tym wspominają, a w szczególności dziękują za maile i SMS-y z przypomnieniami o wizytach, czy życzeniami urodzinowymi.

Przez cały ten czas, nigdy nie miałam również jakichkolwiek zastrzeżeń do obsługi technicznej czy profesjonalnej pomocy, którą operatorzy Platformy iGabinet świadczą mi przez cały czas. Ostatnio moja strona internetowa została całkowicie przeprojektowana i tutaj również współpracę z grafikami mogę określić jako wzorową, gdyż jestem ogromnie zadowolona z końcowego efektu i zachęcam do samodzielnej oceny. Ogólnie muszę przyznać, że pracownicy reprezentują bardzo wysoki poziom i zawsze można na nich liczyć.

Podsumowując, bardzo gorąco polecam iGabinet wszystkim psychologom, gdyż jest to oprogramowanie, które na bieżąco ułatwia mi pracę, samo się aktualizuje i komunikuje się z moimi pacjentami, dbając jednocześnie o marketing mojego gabinetu. Biorąc pod uwagę te wszystkie możliwości i wysoki poziom obsługi, mogę z przekonaniem stwierdzić, że niniejsze rozwiązanie oferuje rewelacyjny współczynnik jakości do ceny!
- mgr Magdalena Truchanowicz, właściciel gabinetu psychologicznego ( www.psychologszczecin.pl )

EstheGyn - klinika ginekologii estetycznej

EstheGyn - klinika ginekologii estetycznej
Mogę szczerze polecić Platformę iGabinet, z której w swoich placówkach korzystam od lat. Otwierając klinikę ginekologii estetycznej Esthegyn, dość naturalny wybór Platformy iGabinet ponownie okazał się strzałem w dziesiątkę. Rozwiązanie automatyzuje obecnie komunikację kliniki z pacjentkami z Polski i zza granicy, koordynując jednocześnie wszelkie procesy rejestracyjne.

Zależało mi także na atrakcyjnej stronie WWW opracowanej według indywidualnego projektu graficznego i dostępnej w 3 językach. Również ten postulat został spełniony śpiewająco. Według mnie, efekt końcowy wart jest każdej wydanej złotówki, zresztą aspekty wizualne pozostawiam już Państwu do samodzielnej oceny.

Podsumowując, raz jeszcze gorąco polecam Platformę iGabinet - także w kategori doskonałej obsługi informatycznej, z uwagi na bardzo szybką pomoc techniczną na którą zawsze mogę liczyć zarówno ja, jak też inni lekarze i pozostali pracownicy pracujący w moich placówkach. Jak to mówią - czysta profeska ;)
- dr n. med. Piotr Kolczewski, właściciel kliniki ginekologii estetycznej EstheGyn ( www.esthegyn.com )

Klinika Murano

Klinika Murano
Otwierając Klinikę Murano poszukiwaliśmy programu, który usprawni jej działalność, a jednocześnie wykaże się prostotą obsługi. Po ponad rocznym użytkowaniu Platformy iGabinet, z czystym sumieniem możemy polecić ją innym placówkom medycznym stojącym przed wyborem programu do obsługi pacjentów.

Łatwy dostęp do historii choroby sprawia, że wizyta przebiega szybko i sprawnie. baza danych o pacjentach przechowywana jest w bezpieczny sposób, dostępny tylko dla lekarza posiadającego stosowne uprawnienia. Dzięki aplikacji istnieje możliwość szybkiego wpisania opisu wizyty, wydrukowania zaświadczenia lekarskiego, bądź recepty. Fakt ten sprawia, że również pacjenci dostrzegają profesjonalizm i nowoczesność w działaniu lekarza, który prowadzi dokumentację elektroniczną i wydaje czytelne recepty.

Ogromną zaletą jest terminarz pozwalający na szybkie i sprawne zaplanowanie wizyt. Innowacyjnym ułatwieniem, zarówno dla pacjenta jak i personelu, są zapisy on-line. Będąc na stronie internetowej Kliniki, pacjenci o dowolnej porze dnia i nocy mogą zapisać się do wybranego specjalisty. Dodatkowym atutem jest możliwość sprawdzenia zaplanowanych wizyt wszędzie, gdzie mamy dostęp do Internetu. pomocna w zaoszczędzeniu czasu jest również możliwość automatycznego przypominania pacjentowi o zaplanowanej wizycie.

Obsługa techniczna iGabinetu działa bez żadnych zastrzeżeń. Współpraca z operatorami Platformy przebiega w sposób szybki i niezawodny. Panowie wykazują się niezbędnymi kompetencjami i zawsze chętnie odpowiadają na pytania, czy też zgłaszane problemy.

Platforma iGabinet spełnia nasze wymagania w 100%. Jesteśmy bardzo zadowoleni z programu i serdecznie polecamy go innym placówkom i gabinetom medycznym.
- mgr Agnieszka Zbrzeżny, dyrektor Kliniki Murano ( www.klinikamurano.com.pl )

Psycholog Mirosława Ryckiewicz

Psycholog Mirosława Ryckiewicz
O Platformie iGabinet dowiedziałam się stosunkowo niedawno, kiedy byłam w trakcie poszukiwań firmy, która stworzyłaby stronę internetową do mojego nowootwartego gabinetu psychologicznego, za pomocą której mogłabym przedstawić ofertę swoich usług terapeutycznych. Muszę przyznać, że początkowo nie miałam pojęcia, że w ogóle istnieje aż tak zaawansowane rozwiązanie, które jak się później okazało, było w stanie zapewnić mi o wiele więcej, niż mogłabym się spodziewać.

Już na wstępie zdradzę, że choć po zapoznaniu się z ofertą Platformy iGabinet od samego początku byłam przekonana iż inwestycja zapewni mojemu gabinetowi najnowocześniejszą obsługę pacjentów, to właśnie... opłaty wydawały mi się pewną barierą, szczególnie ciężką dla nowego gabinetu psychologicznego. Tak czy owak, po pewnym okresie wahania, postanowiłam zaryzykować i zdecydowałam się na zamówienie. Choć już na wstępie mogę z całym przekonaniem stwierdzić, że jestem w pełni usatysfakcjonowana moim nowym narzędziem, postaram się nieco dokładniej podzielić z Państwem wrażeniami z jego zastosowania w moim gabinecie.

Po pierwsze jestem bardzo zadowolona z pracy, którą w ramach wdrożenia wykonali graficy, projektując dla mojego gabinetu zarówno unikalną stronę WWW, jak też pozostałe elementy składające się na całość tzw. identyfikacji wizualnej (m.in. motywy kolorystyczne wnętrza gabinetu, projekt wizytówek, itp.). Jestem bardzo zadowolona z uzyskanych efektów wizualno-estetycznych, zresztą zachęcam Państwa do odwiedzenia strony internetowej gabinetu i samodzielnej oceny.

Poza samą stroną internetową i narzędziami do jej aktualizacji, Platforma iGabinet oferuje również system zarządzania gabinetem. Po pierwsze mogę zapisywać w systemie pacjentów, przez co kompletnie nie muszę już korzystać w tym celu z kalendarza, a po każdej wizycie mogę tam wygodnie zapisać wszystkie informacje dotyczące przebiegu każdej sesji terapeutycznej. Cała obsługa jest naprawdę bardzo prosta i zajmuje maksymalnie kilka minut.

No i na koniec prawdziwa rewelacja - możliwość samodzielnej i dyskretnej rezerwacji wizyt terapeutycznych przez moich pacjentów na terminy, które im ówcześnie wyznaczę. Nie jestem w stanie podkreślić, jak bardzo przydatna jest to możliwość, szczególnie w branży psychologicznej, gdzie nadal dla wielu pacjentów udział w sesjach terapeutycznych u psychologa są rzeczą wstydliwą i czymś, co chcieliby zachować w tajemnicy. Tak czy owak, pacjenci mojego gabinetu nie mają już tego problemu - dyskrecja gwarantowana, już na etapie umawiania wizyty!

Nie mogłabym również nie napomknąć o rewelacyjnych powiadomieniach przesyłanych pacjentom, w momencie gdy z jakichkolwiek powodów jestem zmuszona przełożyć, lub anulować wizytę. Taka operacja w systemie zajmuje mi kilka sekund, a pacjent zostaje błyskawicznie o tym poinformowany za pomocą maila i SMS-a. Choć jest to niewątpliwie bardzo przydatna funkcja, to jednak blednie ona w porównaniu do automatyki, jaką Platforma iGabinet oferuje (jak zresztą sam podtytuł wskazuje). Chodzi oczywiście o w pełni automatyczne powiadomienia: przypominanie pacjentom o zbliżających się wizytach, zapraszanie ich na kolejne wizyty po określonym czasie (idealne w przypadku sesji cyklicznych), a nawet składanie pacjentom życzeń urodzinowych w moim imieniu, (czego pewnie nie mogłabym monitorować indywidualnie).

Muszę przyznać, że szczególnie w tych ostatnich funkcjach Platformy iGabinet dopatruję się wyjątkowej wartości tego systemu, gdyż dba on automatycznie i nieustannie o marketing usług mojego gabinetu, pomagając mi utrzymywać z moimi pacjentami pozytywne kontakty.

Jestem również zadowolona z obsługi, jaką zapewniają operatorzy Platformy, gdyż pomagają oni we wszystkich ustawieniach, jak również na bieżąco rozwiązują wszystkie napotkane przeze mnie problemy, szczególnie częste w początkowej fazie korzystania z systemu. Najbardziej jednak satysfakcjonuje mnie świadomość tego, że mój gabinet jest obecnie jednym z najnowocześniejszych w branży psychologicznej, co zresztą potwierdzają moi pacjenci, którzy są wyraźnie zadowoleni z komfortu i co najważniejsze - dyskrecji, jaką daje im rejestracja przez Internet.

Muszę przyznać, że choć z początku opłaty za Platformę iGabinet mogą się wydawać dość wysokie, jak na nowy indywidualny gabinet psychologiczny, to jednak biorąc pod uwagę wszystkie możliwości i kompleksowość zapewniającą stałą pomoc, rozwój i aktualizacje w cenie - system jest absolutnie wart swojej ceny. Odnośnie opłat, to muszę wspomnieć, że kilka firm oferujących wspomnianą już identyfikację wizualną, pobiera pięciocyfrowe sumy za sam projekt, na który zresztą trzeba czekać ponad miesiąc! Tutaj to wszystko otrzymałam "w pakiecie" za znacznie mniejsze pieniądze, a zarówno projekt, jak i cała instalacja oraz konfiguracja zostały wykonane w przeciągu tygodnia.

Mogę z czystym sumieniem polecić Platformę iGabinet wszystkim gabinetom i klinikom psychologicznym. U mnie sprawdza się on wyśmienicie, a entuzjastyczne reakcje pacjentów, jak i ich powiększająca się z tygodnia na tydzień liczba spowodowały, że szybko przestałam się przejmować jakimikolwiek opłatami ;)
- mgr Mirosława Ryckiewicz, właściciel gabinetu psychologicznego ( www.ryckiewicz.pl )

NSZOZ Hipokrates

NSZOZ Hipokrates
Gorąco polecam państwu Platformę iGabinet. Jestem głęboko przekonany, iż w chwili obecnej jest ona najbardziej intuicyjnym i funkcjonalnym rozwiązaniem na rynku, a biorąc pod uwagę tempo rozwoju tej aplikacji, z pewnością tak już pozostanie.

Współpraca z operatorami systemu również przebiega bez zarzutu, gdyż są oni uczynni i zawsze dostępni, przez co wszelkie moje uwagi załatwiane są praktycznie "od ręki" i co najważniejsze - bez żadnych dodatkowych kosztów. Zdecydowanie warto im zaufać i po prostu postawić na jakość oraz wygodę!
- dr n. med. Piotr Bojko, właściciel NZSOZ Hipokrates ( www.hipokratesmed.pl )

Gabinety Dentystyczne Medyk-Dent

Gabinety Dentystyczne Medyk-Dent
Jestem użytkownikiem Platformy iGabinet dopiero od 2 miesięcy, ale nawet po tak krótkim okresie mogę szczerze polecić to GENIALNE udogodnienie w funkcjonowaniu gabinetu. Gratuluję jednocześnie Całemu Zespołowi iGabinetu stworzenia tak fantastycznej Platformy oraz dziękuję w szczególności Panom : Przemysławowi, Dominikowi oraz Tomaszowi za pomoc, porady i celne sugestie dotyczące tworzenia strony oraz korzystania z Platformy.

Profesjonalne i zarazem intuicyjne oprogramowanie do prowadzenia gabinetu, indywidualny projekt strony internetowej z możliwością rejestracji online, kompetentna pomoc techniczna to tylko kropla w morzu zalet tej Platformy  Pacjenci są zachwyceni przypomnieniami w postaci sms-ów, e-maili oraz życzeń urodzinowych samoczynnie generowanych przez Platformę oraz możliwością rejestracji online.

Platforma iGabinet daje możliwość samodzielnego modyfikowania strony internetowej (dodawanie artykułów, zdjęć itd.) oraz w znaczny sposób ułatwia pracę w gabinecie (wielofunkcyjne karty Pacjentów, drukowanie recept, wysyłanie wszelkich informacji do Pacjentów). Niewątpliwym plusem jest również dostęp do oprogramowania gabinetu z każdego komputera mającego połączenie internetowe.

Mogę śmiało stwierdzić, że Platforma iGabinet jest bardzo wartościowym „Pracownikiem” mojego gabinetu, świetnie wypełniającym powierzone Mu funkcję m.in. rejestracji, marketingu i reklamy, a także prostej i funkcjonalnej obsługi działalności gabinetu.
- lek. dent. Patrycja Przybylska, właściciel gabinetów Medyk-Dent ( www.medyk-dent.pl )

Green Surgery Manchester

Green Surgery Manchester
Na podstawie współpracy, która do tej pory przebiega bezproblemowo i z najwyższą dbałością o satysfakcję klienta, rekomenduję Platformę iGabinet jako rzetelnego dostawcę usług internetowych. Doceniam zarówno techniczną jakość świadczonych usług, jak i sumienność pracowników biura obsługi klienta, którzy na każde pytanie potrafią udzielić fachowej odpowiedzi i nigdy nie pozostawiają klienta z nierozwiązanym problemem. Śmiem twierdzić, że jest to Zespół Najwyższej Klasy. To profesjonaliści; są mili i kulturalni. Gratuluję i wyrażam nadzieję na dalszą współpracę w najbliższych latach. Polecam iGabinet wszystkim tym z Państwa, którzy chcą spać spokojnie i nie martwić się na zapas.

Obserwując stały rozwój Platformy iGabinet pozostaje wierzyć, że tak będzie zawsze i Zielona Przychodnia pozostanie Państwa zadowolonym klientem.

Z okazji 10-cio lecia, wszystkim pracownikom Platformy iGabinet składamy życzenia dalszych sukcesów, kolejnych ambitnych projektów oraz satysfakcji wynikającej z zadowolenia klientów.
- Mirosława Modzelewska, menedżer Green Surgery (oddział Manchester) ( www.green-surgery.com )

Dr Jacek Szymański Specjalistyczna Prakytka Lekarska

Dr Jacek Szymański Specjalistyczna Prakytka Lekarska
Użytkuję Platformę iGabinet do ponad roku. Przedtem testowałem różne programy do obsługi gabinetu, ale właśnie ten wydal mi się najbardziej intuicyjny i przyjazny. Urzekła mnie również pasja twórców aplikacji, ich chęć do ciągłego doskonalenia produktu oraz otwartość na zgłaszane sugestie użytkowników.

Dzięki możliwości wprowadzenia szablonów opisu wizyty szybkość obsługi pacjentki porównywalna jest do wpisów wykonywanych ręcznie, natomiast jakość dokumentacji medycznej, jej czytelność i uporządkowanie zdecydowanie przemawia na korzyść wersji elektronicznej. Wygodne i szybkie jest przypisywanie wizytom kodów ICD 10 oraz przepisanych leków z zaznaczeniem poziomu refundacji.

Ogromną zaletą programu jest jego lokalizacja na serwerze zewnętrznym, co daje możliwość dostępu do aplikacji z każdego miejsca, gdzie znajduje się sieć internetowa a także z urządzeń mobilnych. Moje pacjentki bardzo chwalą sobie przypominanie o kolejnej wizycie, wysyłane automatycznie przez program w formie e-mail lub sms. Uważam również, że koszt aplikacji w stosunku do oferowanej jakości i możliwości nie jest wygórowany.

Jeszcze raz, z okazji 10 lecia, składam zespołowi GMG życzenia samych sukcesów oraz pasji do tworzenia aplikacji przewyższającej swoją użytecznością inne obecne na rynku!
- dr n. med. Jacek Szymański, właściciel Specjalistycznej Prakytki Lekarskiej ( www.drjacekszymanski.pl )

Prywatny Gabinet Stomatologiczny MojStomatolog.com.pl

Prywatny Gabinet Stomatologiczny MojStomatolog.com.pl
Piszę do Państwa aby podziękować i pogratulować Państwu rozwiązania, które ułatwiło nam prace i sprawiło, że codzienne czynności związane z rejestracją i umawianiem pacjentów stały się tak proste i przyjemne, że już dawno zapomniałyśmy jak to jest robić to jak dawniej.

Platforma iGabinet nie tylko pozwoliła nam na oszczędność czasu, ale również wasz piękny projekt graficzny sprawił, że pacjenci z zadowoleniem przeglądają naszą stronę i umawiają się na wizyty w czasie dla nich najdogodniejszym. Jak wynika z naszych obserwacji i entuzjastycznych opinii naszych pacjentów, możliwość wybrania dogodnego terminu i to o dowolnej godzinie w domu, jest jedną z najlepszych funkcji oferowanych przez system, choć nie jedyną.

Duże zdziwienie i podziękowania dostawałyśmy też od naszych pacjentów, za automatyczne przypomnienie o wizycie za pomocą sms. Jak mówią sami pacjenci - w dzisiejszych czasach, gdzie prawie wszystko robimy w biegu, często zapominamy nie tylko zadzwonić do naszego dentysty w ciągu dnia, ale jak już się umówimy to zapominamy o terminie wizyty.

Platforma iGabinet sprawnie pomija te trudności i sprawia, że zarówno my jak i nasi pacjenci jesteśmy z tego rozwiązania zadowoleni!
- dr Monika Urbańczak, właściciel gabinetu stomatologicznego MojStomatolog.com.pl ( www.mojstomatolog.com.pl )

Centrum Rehabilitacyjne Fizjoline

Centrum Rehabilitacyjne Fizjoline
Jestem fizjoterapeutą z ponad 12 letnim doświadczeniem.

Jak wiadomo, sprawna rejestracja to połowa sukcesu. Platforma iGabinet oferuje najprostszą, najbardziej intuicyjną i coraz bardziej lubianą przez moich pacjentów formę rejestracji w moim gabinecie.

Proste, przejrzyste i niezawodne - to trzy cechy, które najlepiej charakteryzują to oprogramowanie.

Serdecznie polecam!
- mgr Rafał Wokrój, właściciel Centrum Rehabilitacyjnego Fizjoline ( www.fizjoline.pl )

Pracownia Zdrowia

Pracownia Zdrowia
Gorąco polecam oprogramowanie Platformę iGabinet fizjo każdemu zapracowanemu fizjoterapeucie!

To rozwiązanie spowodowało, że mam teraz zdecydowanie więcej czasu, a moi Pacjenci mają dodatkowa możliwość umówienia się do mnie na wizytę przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę - także w czasie, kiedy ja przyjmuję akurat pacjenta w gabinecie :)

Zdecydowanie polecam tę usługę również ze względu na świetna obsługę i pomoc techniczną!
- Marcin Pochojka, Prezes Krajowej Sekcji Niewidomych Masażystów i Fizjoterapeutów ( www.pracownia-zdrowia.pl )

NZOZ Dr Brankowska

NZOZ Dr Brankowska
Niestety już pierwsze rozmowy z dostawcą wykorzystywanego w tamtym czasie przez przychodnię oprogramowania, jak również z kilkoma konkurentami uświadomiły mi, że rozwiązania te nie są przeznaczone dla placówek takich jak nasza, a to ze względu to, że koncentrowały się głównie na rozliczeniach z NFZ, które w przypadku naszej przychodni były całkowicie nieistotne. Rozwiązania te, cierpiały na brak gotowych funkcji na jakich nam zależało, czyli właśnie rezerwacji przez Internet, komunikacji z pacjentami za pośrednictwem maila i SMS, ogromny koszt dostosowania do naszych potrzeb, bardzo nieprzyjazny interfejs użytkownika, a dodatkowo spore wymagania na sprzęt w tym serwery, systemy backupu itp.

Dokonując przeglądu gotowych systemów do obsługi gabinetu natrafiłem na Platformę iGabinet, która wydawała się spełniać nasze wymagania, a dzięki temu, że była dostępna „w chmurze”, to inwestycje w sprzęt były naprawdę minimalne. Po krótkich negocjacjach przystąpiliśmy do wdrożenia, które obejmowało zaprojektowanie strony przychodni oraz uruchomienie Platformy. Cała procedura zajęła 2-3 tygodnie i po tym czasie system był gotów.

Co ciekawe zgodnie z założonym modelem funkcjonowania online, wszystko odbyło się zdalnie i tak na marginesie do dzisiaj nie miałem potrzeby, ani okazji osobiście spotkać się z pracownikami Spółki operatora. Od momentu rozpoczęcia korzystania z Platformy iGabinet minęło już kilka lat i mogę tylko sobie pogratulować wyboru, a twórcom tego oprogramowania wspaniałego pomysłu i wykonania.

Chciałbym także zwrócić uwagę na kilka kwestii, które szczególnie doceniam, a które osobom nie związanym z tematyką budowy, rozwoju i utrzymania oprogramowania prawdopodobnie wydadzą się oczywiste, jednak z całą świadomością mogę powiedzieć, że tak nie jest.

Są to m.in. takie kwestie jak:
- 100% dostępność systemu, jedyne przerwy wynikały z problemów z dostępem do internetu w przychodni, jednak i to zostało rozwiązane przez mnie poprzez wprowadzenie łącza zapasowego opartego o technologię komórkową
- Nowe funkcjonalności pojawiają się często i nie mają wpływu na działanie całego systemu. Dodatkowo autorzy systemu szybko reagowali na moje (a pewnie i innych użytkowników) uwagi i zapotrzebowanie na nowe funkcjonalności systemu.
- Łatwość korzystania – dopracowany interfejs użytkownika Platformy sprawia, że cały nasz personel, który w większej części na co dzień nie ma do czynienia z komputerami, bez problemu radzi sobie z systemem, praktycznie bez konieczności szkolenia.
- Doskonała obsługa techniczna - w przypadku pojawienia się drobnych błędów w funkcjonowaniu systemulub potrzeby skonfigurowania pewnych funkcjonalności tak, by odpowiadały potrzebom naszej placówki - pomoc była zawsze natychmiastowa.
- Łatwość rozbudowy – w momencie podjęcia decyzji o utworzeniu nowej placówki, dostosowanie systemu było wyłącznie formalnością, która praktycznie nie wymagała żadnego wysiłku z naszej strony.

Jeżeli zaś chodzi o korzyści biznesowe z korzystania z systemu to koncentrują się one w kilku obszarach. Dzięki Platformie iGabinet ponad 20% wszystkich rezerwacji odbywa się za pomocą Internetu. Oznacza to spore oszczędności dla przychodni, jak również wygodę dla pacjentów dzięki łatwości zakładania rezerwacji w dowolnym momencie, a nie tylko w godzinach pracy rejestracji telefonicznej. Ponadto dzięki przypomnieniom mailowym oraz SMSowym, znacznie zmniejszyła się liczba pacjentów, którzy nie pojawiają się na wizytach w umówionym terminie.

Z punktu widzenia właściciela, nie do przecenienia jest wgląd w bieżące funkcjonowanie przychodni – korzystając z tabletu jestem w stanie w każdej chwili ocenić liczbę zapisów do poszczególnych specjalistów w placówkach, przejrzeć grafiki pracy, porównać z danymi historycznymi, dzięki czemu mam pełną kontrolę na funkcjonowaniem firmy.
- Dariusz Brankowski, właściciel ( www.dr-brankowska.pl )

Gabinet Terapii Manualnej i Masażu

Gabinet Terapii Manualnej i Masażu
Z pełnym przekonaniem mogę polecić Platformę iGabinet fizjo wszystkim właścicielom gabinetów rehabilitacyjnych, którzy stawiają na innowacje, nowoczesność i profesjonalizm w obsłudze pacjentów - tak w gabinecie, jak i na zewnątrz. To kompleksowe rozwiązanie, które usprawnia pracę naszej placówki i zapewnia pacjentom wyjątkową obsługę oraz dostęp do oferty rehabilitacyjnej na stronie WWW naszego gabinetu 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.

Bardzo dobrze rozwiązana jest automatyzacja wszelkich przypomnień, powiadomień i zaproszeń przesyłanych pacjentom głównie w kontekście zaplanowanych wizyt, a także ewentualnych zmian w terminach dokonywanych następnie: samodzielnie przez pacjenta, z poziomu recepcji czy przez fizjoterapeutę. W wyniku każdorazowej operacji zarówno pacjenci, jak i specjaliści mogą być natychmiast informowani o wszelkich modyfikacjach w terminach wizyt, które ich dotyczą.

Wreszcie Platforma iGabinet wprowadziła szereg ułatwień w naszej codziennej pracy, zapewniając nam szereg narzędzi dostępnych z dowolnego miejsca, służących m.in. do zarządzania elektroniczną recepcją, bazy danych pacjentów i obsługi wizyt rehabilitacyjnych, narzędzi do zarządzania naszą stroną WWW i innych. Gorąco polecam!
- mgr Michał Halbersztadt, fizjoterapeuta, współwłaściciel Gabinetu Terapii Manualnej i Masażu ( www.terapiamanualnawroclaw.eu )

Wybierz najbardziej kompleksowe rozwiązanie!
Platforma iGabinet to kompletny pakiet narzędzi i usług dla gabinetu.

Start  /  Możliwości  /  Realizacje  /  Opinie  /  Cennik  /  FAQ  /  Aktualności  /  Kontakt

Odwiedź nasz profil: