Idea i filozofia kompleksowego rozwiązania

Wypróbuj za darmo!

Pobierz broszurę w PDF

...gdy brakuje Ci czasu
na przeglądanie
strony WWW.

» Pobierz

Wypróbuj za darmo!

Poznaj wszystkie możliwości
najlepszego programu
do gabinetu!

» Wypróbuj

Złóż zamówienie!

Zamów iGabinet już dziś
w dogodnym pakiecie
instalacyjnym!

» Zamów

Oferta indywidualna

Zapytaj o indywidualną
ofertę dopasowaną
do Twoich potrzeb.

» Zapytaj

Poznaj sekret menedżerów najlepszych placówek medycznych!

Platforma iGabinet to kompleksowe oprogramowanie rozwijane w ramach ścisłej współpracy z lekarzami, które dostarcza placówce szeregu narzędzi usprawniających zarządzanie Elektroniczną Dokumentacją Medyczną, a także codzienną pracą całego zespołu, automatyzując przy tym szereg biurokratycznych i czasochłonnych procesów.

Przedstawiamy najważniejsze aspekty oprogramowania, które będąc pionierem w zakresie klasy rozwiązań do zarządzania Elektroniczną Dokumentacją Medyczną w tzw. "chmurze obliczeniowej", od ponad 22 lat konsekwentnie wprowadza kolejne innowacje i standardy, z których każdego dnia korzystają tysiące lekarzy w kraju i za granicą.


Platforma iGabinet medyczny - schemat

Platforma iGabinet to między innymi:

Kompleksowe rozwiązanie dopasowane do potrzeb Twojej placówki

Kompleksowe rozwiązanie dopasowane do potrzeb Twojej placówki

Ponad 22 lat rozwoju Platformy iGabinet odbywającego sie przy współpracy ze specjalistami branży medycznej w kraju i za granicą, zaowocowało opracowaniem jednego z najbardziej kompleksowych rozwiązań informatycznych dla placówek medycznych - od niewielkich praktyk, aż po wieloodziałowe sieci medyczne. Bez względu na wielkość placówki medycznej, Platforma iGabinet może zostać precyzyjnie dopasowana do jej bieżących potrzeb, zwiększając zakres swoich możliwości wraz z rozwojem placówki.
Niezależność sprzętowa i topologiczna

Niezależność sprzętowa i topologiczna

Jednym z głównych aspektów i korzyści, na jakie zwracają uwagę właściciele placówek medycznych jest niewątpliwie uniezależnienie oprogramowania od platformy sprzętowej oraz miejsca, w którym możemy z niego korzystać. Ponieważ Platformę iGabinet obsługuje się w przeglądarce internetowej podobnie, jak korzystamy np. z internetowego konta bankowego, możesz korzystać z tego rozwiązania z dowolnego miejsca, na dowolnym komputerze lub urządzeniu mobilnym (np. tablecie), z dowolnym systemem operacyjnym. Niezależność sprzętową szczególnie doceniają lekarze korzystający komputerów marki Apple.
Intuicyjne rozwiązanie do Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM)

Intuicyjne rozwiązanie do Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM)

Niewątpliwie podstawowym narzędziem Platformy iGabinet jest program do obsługi EDM, który od strony koncepcyjnej w 100% został opracowany przez samych lekarzy, którzy na przestrzeni kilkunastu lat przekazali tysiące pomysłów i sugestii. Podobny proces rozwojowy trwa niemal każdego dnia i dotyczy zarówno nowych narzędzi, jak też rozmaitych ulepszeń w zakresie dostępnych rozwiązań. W efekcie tak wyznaczonej strategii, powstał jeden z najbardziej intuicyjnych programów do zarządzania gabinetem.
W pełni automatyczna komunikacja z pacjentami

W pełni automatyczna komunikacja z pacjentami

Platforma iGabinet wykorzystując potencjał sieci Internet, jako pierwsza na rynku wprowadziła pełną automatyzację komunikacji z pacjentami. To tak, jakby w Twojej placówce pojawił się "wirtualny" pracownik, który pracuje 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu i umożliwia pacjentom komunikację z Twoją placówką nawet wówczas, gdy nie ma już nikogo i wszystkie komputery są już wyłączone. Robot powiadamia lekarzy i pacjentów o wszelkich zmianach w rezerwacjach, przypomina pacjentom o nadchodzących wizytach i po określonym czasie zaprasza ich na wizyty kontrolne. Cała komunikacja może być wielojęzyczna!
Najbardziej wyrafinowana rejestracja pacjentów przez internet

Najbardziej wyrafinowana rejestracja pacjentów przez internet

Platforma iGabinet od lat będąc pionierem i doskonaląc mechanizmy rejestracji internetowej, wykorzystuje w tym celu m.in. rewolucyjny mechanizm Adaptacyjnych Terminów Wizyt (ATW), stosujący algorytmy oraz metody sztucznej inteligencji. W dużym uproszczeniu, podczas rejestracji on-line pacjentom prezentowane są odpowiednio wybrane terminy przyjęć tak, aby wyeliminować wszelkie niezaplanowane przerwy w grafikach pracy. W efekcie pacjenci umawiani są dokładnie tak, jak zapisani zostaliby przez recepcję.
Integracja ze stroną WWW placówki i zewnętrznymi portalami

Integracja ze stroną WWW placówki i zewnętrznymi portalami

Mechanizm samodzielnej rejestracji on-line dostępny w Platformie iGabinet, może zostać w bardzo prosty sposób umieszczony bezpośrednio na stronie Twojej placówki, jak również na dowolnej ilości zewnętrznych serwisów i portali promujących lekarzy. Odbywa się to przez zamieszczenie specjalnego przycisku "Umów się!", którego kliknięcie uruchamia specjalny panel umożliwiający pacjentom szereg interakcji w zakresie sprawdzenia terminów, samodzielnej rejestracji i obsługi całej reszty formalności.
Skalowalność i szerokie możliwości rozbudowy

Skalowalność i szerokie możliwości rozbudowy

Platforma iGabinet zapewnia także ogromną skalowalność, a więc możliwość dostosowania poszczególnych zasobów tego rozwiązania do aktualnych potrzeb Twojej placówki. Jest w stanie sprawnie obsłużyć dowolną ilość pacjentów, jak też automatyzować komunikację z nimi w imieniu dowolnej liczby lekarzy. Możliwa jest też komunikacja automatyczna w dowolnej liczbie języków, a w przypadku sieci placówek, Platforma iGabinet zapewnia możliwość wygodnego zarządzania nimi z jednego miejsca.
Promocja własnej marki Twojej placówki

Promocja własnej marki Twojej placówki

Głównym założeniem Platformy iGabinet w zakresie zapewnienia Twoim pacjentom innowacyjnych narzędzi komunikacji i zautomatyzowanej obsługi, jest promocja nowoczesnej marki Twojej placówki,
a wszystkie interakcje z pacjentami od początku do końca odbywają się bezpośrednio na jej stronie WWW. Po zapoznaniu się z ofertą medyczną, pacjenci mogą dokonać wszelkich formalności, pozostając przy tym na stronie WWW placówki, bez konieczności odsyłania ich w tym celu do zewnętrznych serwisów i portali.
Stała pomoc i wsparcie techniczne

Stała pomoc i wsparcie techniczne

Każdy, kto kiedykolwiek korzystał z dowolnego programu do gabinetu pewnie doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak istotną sprawą okazuje się łatwy dostęp do wsparcia oraz pomocy technicznej, gdy program zaczyna odmawiać posłuszeństwa. W Platformie iGabinet problem praktycznie nie występuje, gdyż oprócz intuicyjności poszczególnych rozwiązań i wbudowanej pomocy kontekstowej, wszelkie pozostałe kwestie są za Ciebie sprawnie rozwiązywane przez zespół wykwalifikowanych operatorów.
Automatyczne aktualizacje do najnowszej wersji

Automatyczne aktualizacje do najnowszej wersji

Korzystając z Platformy iGabinet, zawsze korzystasz z najnowszej wersji oprogramowania, które od lat konsekwentnie wytycza nowoczesne standardy obsługi pacjentów. Właściwy kierunek rozwoju wytyczają tutaj sami lekarze, którzy niemal każdego dnia przesyłają nam swoje liczne spostrzeżenia, pomysły i sugestie, w oparciu o które tworzone są nowe rozwiązania i narzędzia zarówno dla zespołu medycznego, jak i dla pacjentów. Wszystko odbywa się automatycznie, a wszelkie aktualizacje są wliczone w cenę!
Bezpieczeństwo i wygoda

Bezpieczeństwo i wygoda

Platforma iGabinet to rozwiązanie wprowadzające szereg poziomów bezpieczeństwa: od fizycznych zabezpieczeń i procedur autoryzacji dostępu stosowanych w centrum danych, przez codzienne kopie bezpieczeństwa baz danych, aż po szyfrowanie transmisji danych za pomocą bezpiecznego protokołu SSL (Certum Level IV), a więc zabezpieczenia znanego m.in. z bankowości internetowej. Samo oprogramowanie oferuje również ograniczenia dostępu poszczególnych użytkowników do określonych sekcji i modułów.
Ponad 22 lat międzynarodowego doświadczenia

Ponad 22 lat międzynarodowego doświadczenia

Warto już teraz rozważyć wdrożenie Platformy iGabinet, która w opinii wielu liderów branży zarówno w kraju, jak i za granicą, określana jest jako najbardziej przyjazne rozwiązanie służące zarządzaniu placówką medyczną i automatyzacji codziennej biurokracji związanej z obsługą pacjentów. Innowacyjne rozwiązania poparte międzynarodowym doświadczeniem, promocja nowoczesnej marki Twojej placówki, szybki rozwój oraz automatyczne aktualizacje, a także stałe wsparcie techniczne, już teraz znajdują się w zasięgu ręki!

Monitoruj rozwój swojej placówki
Zobacz wykresy prezentujące codzienną pracę gabinetu.

Start  /  Możliwości  /  Realizacje  /  Opinie  /  Cennik  /  FAQ  /  Aktualności  /  Kontakt

Odwiedź nasz profil: