Szczegóły realizacji Happymore Clinic

Wypróbuj za darmo!

Happymore Clinic


Odwiedź stronę: www.happymore.igabinet.pl

Klinika Happymore jest nowym centrum medycznym zlokalizowanym w samym sercu Warszawy, oferującym swoim pacjentom wyjątkowo szeroki wachlarz usług, począwszy od stricte medycznych, przez relaksacyjne i estetyczne, po wpierające rozwój osobisty i zawodowy. Klinika łączy w sobie fachową wiedzę i umiejętności specjalistów różnych dziedzin w jeden kompleksowy program terapeutyczno-rozwojowy.

Biorąc pod uwagę, że już co drugi Polak aktywnie korzysta z sieci, zarząd kliniki idąc z duchem czasu postanowił postawić na nowoczesne rozwiązania informatyczne i wykorzystać Platformę automatycznej komunikacji z pacjentami iGabinet, aby zmaksymalizować wydajność pracy w placówce oraz unowocześnić kontakty specjalistów z pacjentami, zapewniając im komfort i wyjątkową jakość obsługi pozagabinetowej przy wykorzystaniu nowych mediów.

Wdrożenie Platformy iGabinet zaowocowało stworzeniem wyjątkowej strony WWW, w pełni zgodnej z identyfikacją wizualną placówki, która w atrakcyjny sposób prezentuje szeroką ofertę medyczną kliniki Happymore. Dzięki temu, pracownicy są w stanie samodzielnie rozwijać i aktualizować stronę internetową placówki, bez jakichkolwiek ograniczeń.

Właścicielom kliniki zależało także na kompleksowej obsłudze informatycznej, która uwolniłaby pracowników od "informatycznego bólu głowy", zapewniając im 100% koncentracji na głównym zakresie działalności medycznej, co również zostało spełnione wraz z wdrożeniem Platformy iGabinet. Dzięki stałemu wsparciu i pomocy technicznej dostępnej w ramach usługi, wszelkie wątpliwości i problemy pracowników, rozwiązywane są w trybie natychmiastowym. Dzięki temu klinika może zagwarantować jakość obsługi pacjentów na niedoścignionym poziomie, nie przejmując się jakimikolwiek kwestiami informatycznymi.

Korzyści z zastosowania Platformy iGabinet w szczególności doceniają pacjenci, którzy o dowolnej porze mogą sprawdzić wolne terminy przyjęć oraz samodzielnie umówić się na wizytę do wybranego specjalisty poprzez stronę WWW placówki. Platforma iGabinet przejęła również na siebie obowiązki recepcji w zakresie obsługi powiadomień i sama automatycznie przypomina pacjentom o zbliżających się wizytach za pomocą poczty elektronicznej i wiadomości SMS, jak również w odpowiednim czasie zaprasza ich na kolejne wizyty kontrolne. W podobny sposób, system natychmiast informuje pacjentów o wszelkich zmianach w ich zaplanowanych terminach, a także całkowicie automatycznie wykonuje szereg innych czasochłonnych działań promocyjnych.

Inne przykłady realizacji:

Psycholog Mirosława Ryckiewicz

Psycholog Mirosława Ryckiewicz

Pani Mirosława Ryckiewicz potrzebowała atrakcyjnej strony WWW, dzięki której możliwa byłaby prezentacja oferty gabinetu, a także oprogramowania które skutecznie urzeczywistniłoby nowoczesną komunikację z pacjentami.
Estetiq - Medycyna Estetyczna

Estetiq - Medycyna Estetyczna

Estetiq to nowoczesna placówka medycyny estetycznej zlokalizowana w samym centrum Poznania. Wysoko wykwalifikowani specjaliści realizują zabiegi przy wykorzystaniu preparatów najwyższej jakości, które zarówno pozwalają zachować urodę w walce z procesem starzenia, jak też przywrócić naturalne piękno.
Pracownia Zdrowia

Pracownia Zdrowia

Wrocławska Pracownia Zdrowia to gabinet fizjoterapeutyczny, w którym wiele schorzeń i dolegliwości pacjentów leczonych jest m.in. poprzez masaże, treningi funkcjonalne, terapię czaszkowo krzyżową, terapię Cranio-Sacralną, kinezyterapię oraz inne metody i techniki kompleksowo wspierające proces leczniczy organizmu.
EsteDent Stomatologia Estetyczna

EsteDent Stomatologia Estetyczna

EsteDent jest nową szczecińską placówką stomatologii estetycznej założoną przez doktor Iwonę Pawlak. Jak się można domyślić, szeroka oferta stomatologiczna gabinetu EsteDent koncentruje się w szczególności na stomatologii estetycznej, jak też na estetyce twarzy.
Gabinet Stomatologiczny dr Michała Flisa

Gabinet Stomatologiczny dr Michała Flisa

Doktor Flis znany ze swej wyrozumiałości, cierpliwości i sympatii dla pacjentów, od wielu lat dba o uśmiechy Koszalinian, którzy doceniając jego fachowość i pełną empatii postawę, przyznali mu tytuł "Przyjaznego Dentysty" w głosowaniu współorganizowanym przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne.
NZOZ Dr Brankowska

NZOZ Dr Brankowska

NZOZ Dr Brankowska jest prywatną przychodnią ekspercko-konsultacyjną zorientowaną na świadczenie najwyższej jakości porad i usług medycznych oraz utrzymywanie relacji z pacjentami przez wiele lat, a nawet pokoleń.
Centrum Stomatologii Rodzinnej

Centrum Stomatologii Rodzinnej

Centrum Stomatologii Rodzinnej to nowoczesne gabinety stomatologiczne w Mielcu, gdzie pacjenci obsługiwani są przez wykwalifikowany i życzliwy personel medyczny, w atmosferze komfortu zapewnianego również poprzez eleganckie i wygodne wnętrza gabinetów.
Green Surgery London

Green Surgery London

Green Surgery to jedna z największych przychodni medycznych w Londynie, oferująca swoim pacjentom profesjonalną opiekę medyczną w dziedzinie stomatologii, ortodoncji, pediatrii, dermatologii, chirurgii, dietetyki, ortopedii i wielu innych.
Centrum Zdrowia Medfemina

Centrum Zdrowia Medfemina

Centrum Zdrowia Medfemina to jedna z najnowocześniejszych placówek medycznych we Wrocławiu, specjalizująca się w ginekologii i położnictwie na światowym poziomie. Pacjentki Centrum mają dostęp do profesjonalnych badań w przyjaznych wnętrzach i zawsze miłej atmosferze.
Centrum Sygnum Medical

Centrum Sygnum Medical

Centrum rehabilitacyjne Sygnum Medical to duża placówka fizjoterapeutyczna we Wrocławiu, oferująca usługi fizjoterapeutyczne na światowym poziomie, świadczone przez starannie dobrany zespół wykwalifikowanych specjalistów na sprzęcie medycznym najwyższej jakości, stawiając na pierwszym miejscu efekt terapeutyczny pacjentów.
Centrum Leczenia Otyłości OTC

Centrum Leczenia Otyłości OTC

Centrum Gastrologii i Leczenia Otyłości OTC to nowoczesna klinika odchudzania mieszcząca się w ścisłym centrum Szczecina, oferująca najwyższy poziom leczenia dorosłych i dzieci w miłej i bezstresowej atmosferze.
Nesdent - ortodoncja i stomatologia

Nesdent - ortodoncja i stomatologia

Nesdent to gabinet ortodontyczno-stomatologiczny z Gorzowa Wielkopolskiego, w którym największy nacisk kładzie się na wygodę pacjenta, przy jednoczesnym świadczeniu usług na najwyższym poziomie i z dbałością o naturalnie piękne uśmiechy pacjentów.

Już dziś zredukuj kolejki w poczekalni
wiele spraw można rozwiązać bez bezpośredniej konsultacji z lekarzem!

Start  /  Możliwości  /  Realizacje  /  Opinie  /  Cennik  /  FAQ  /  Aktualności  /  Kontakt

Odwiedź nasz profil: