Szczegóły realizacji Happymore Clinic

Wypróbuj za darmo!

Happymore Clinic


Odwiedź stronę: www.happymore.igabinet.pl

Klinika Happymore jest nowym centrum medycznym zlokalizowanym w samym sercu Warszawy, oferującym swoim pacjentom wyjątkowo szeroki wachlarz usług, począwszy od stricte medycznych, przez relaksacyjne i estetyczne, po wpierające rozwój osobisty i zawodowy. Klinika łączy w sobie fachową wiedzę i umiejętności specjalistów różnych dziedzin w jeden kompleksowy program terapeutyczno-rozwojowy.

Biorąc pod uwagę, że już co drugi Polak aktywnie korzysta z sieci, zarząd kliniki idąc z duchem czasu postanowił postawić na nowoczesne rozwiązania informatyczne i wykorzystać Platformę automatycznej komunikacji z pacjentami iGabinet, aby zmaksymalizować wydajność pracy w placówce oraz unowocześnić kontakty specjalistów z pacjentami, zapewniając im komfort i wyjątkową jakość obsługi pozagabinetowej przy wykorzystaniu nowych mediów.

Wdrożenie Platformy iGabinet zaowocowało stworzeniem wyjątkowej strony WWW, w pełni zgodnej z identyfikacją wizualną placówki, która w atrakcyjny sposób prezentuje szeroką ofertę medyczną kliniki Happymore. Dzięki temu, pracownicy są w stanie samodzielnie rozwijać i aktualizować stronę internetową placówki, bez jakichkolwiek ograniczeń.

Właścicielom kliniki zależało także na kompleksowej obsłudze informatycznej, która uwolniłaby pracowników od "informatycznego bólu głowy", zapewniając im 100% koncentracji na głównym zakresie działalności medycznej, co również zostało spełnione wraz z wdrożeniem Platformy iGabinet. Dzięki stałemu wsparciu i pomocy technicznej dostępnej w ramach usługi, wszelkie wątpliwości i problemy pracowników, rozwiązywane są w trybie natychmiastowym. Dzięki temu klinika może zagwarantować jakość obsługi pacjentów na niedoścignionym poziomie, nie przejmując się jakimikolwiek kwestiami informatycznymi.

Korzyści z zastosowania Platformy iGabinet w szczególności doceniają pacjenci, którzy o dowolnej porze mogą sprawdzić wolne terminy przyjęć oraz samodzielnie umówić się na wizytę do wybranego specjalisty poprzez stronę WWW placówki. Platforma iGabinet przejęła również na siebie obowiązki recepcji w zakresie obsługi powiadomień i sama automatycznie przypomina pacjentom o zbliżających się wizytach za pomocą poczty elektronicznej i wiadomości SMS, jak również w odpowiednim czasie zaprasza ich na kolejne wizyty kontrolne. W podobny sposób, system natychmiast informuje pacjentów o wszelkich zmianach w ich zaplanowanych terminach, a także całkowicie automatycznie wykonuje szereg innych czasochłonnych działań promocyjnych.

Inne przykłady realizacji:

NZOZ Joloko

NZOZ Joloko

Joloko jest nowoczesnym Zakładem Opieki Zdrowotnej działającym od 2007r., którego siedziba główna mieści się w Zamościu, a dwie filie placówek należących do tej sieci znajdują się również w Chełmie i Izbicy.
Dental Studio

Dental Studio

Gabinet lekarza stomatologii Dominika Ociepki - absolwenta Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, specjalizującego się w stomatologii estetycznej i protetyce.
Gabinet Stomatologiczny dr Marcina Bogurskiego

Gabinet Stomatologiczny dr Marcina Bogurskiego

Doktor Marcin Bogurski potrzebował oprogramowania do obsługi swojego gabinetu stomatologicznego, który usprawniłby pracę gabinetu, jak również pełnił funkcję dynamicznej strony internetowej, na której mógłby on zamieszczać informacje dla swoich pacjentów.
Centrum AlbusDent

Centrum AlbusDent

Albus Dent to nowopowstałe centrum stomatologiczne w Krakowie, będące nowoczesną, wielostanowiskową przychodnią stomatologiczną jak i pracownią rentgenowską dysponującą najnowszym sprzętem firmy Gendex.
Dr Jacek Szymański Specjalistyczna Prakytka Lekarska

Dr Jacek Szymański Specjalistyczna Prakytka Lekarska

Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr Jacka Szymańskiego już od 2002r. nieprzerwanie świadczy kompleksową opiekę ginekologiczną nad kobietą ciężarną.
Green Surgery Manchester

Green Surgery Manchester

Zielona Przychodnia to niewątpliwie jedna z największych przychodni medycznych w Manchesterze, oferująca swoim pacjentom profesjonalną opiekę medyczną w dziedzinie stomatologii, ortodoncji, pediatrii, dermatologii, chirurgii i wielu innych.
Gabinety Dentystyczne Medyk-Dent

Gabinety Dentystyczne Medyk-Dent

Medyk-Dent to nowe gabinety dentystyczne w Koninie. Jeszcze przed rozpoczęciem działalności, właściciele placówki postawili na kompleksowe wdrożenie systemu informatycznego wraz z pełną identyfikacją wizualną. Idealnym rozwiązaniem okazała się Platforma iGabinet oraz wdrożenie w pakiecie Max.
Ginemedica Centrum Medyczne

Ginemedica Centrum Medyczne

Ginemedica to błyskawicznie rozwijające się nowoczesne centrum medyczne zlokalizowane w samym centrum Wrocławia, będące miejscem dedykowanym zdrowiu kobiet, które mogą liczyć na profesjonalną i kompleksową opiekę medyczną.
EstheGyn - klinika ginekologii estetycznej

EstheGyn - klinika ginekologii estetycznej

EstheGyn to pierwsza w Polsce klinika ginekologii estetycznej, a więc dziedzina medycyny z pogranicza ginekologii, chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej w efekcie której kobiety są w stanie dokonać chirurgicznej korekty intymnych części ciała zgodnie z własnymi oczekiwaniami, potrzebami i wyobrażeniami.
EsteDent Stomatologia Estetyczna

EsteDent Stomatologia Estetyczna

EsteDent jest nową szczecińską placówką stomatologii estetycznej założoną przez doktor Iwonę Pawlak. Jak się można domyślić, szeroka oferta stomatologiczna gabinetu EsteDent koncentruje się w szczególności na stomatologii estetycznej, jak też na estetyce twarzy.
Klinika Nova

Klinika Nova

Centrum Stomatologiczne Nova to nowoczesna klinika mieszcząca się w samym centrum Szczecina, oferująca najwyższy poziom leczenia dzieci oraz dorosłych w miłej i bezstresowej atmosferze.
Estetiq - Medycyna Estetyczna

Estetiq - Medycyna Estetyczna

Estetiq to nowoczesna placówka medycyny estetycznej zlokalizowana w samym centrum Poznania. Wysoko wykwalifikowani specjaliści realizują zabiegi przy wykorzystaniu preparatów najwyższej jakości, które zarówno pozwalają zachować urodę w walce z procesem starzenia, jak też przywrócić naturalne piękno.

Przypomnij pacjentowi o wizycie!
Gdy nadejdzie czas, Platforma iGabinet automatycznie go zaprosi.

Start  /  Możliwości  /  Realizacje  /  Opinie  /  Cennik  /  FAQ  /  Aktualności  /  Kontakt

Odwiedź nasz profil: