Szczegóły realizacji Happymore Clinic

Wypróbuj za darmo!

Happymore Clinic


Odwiedź stronę: www.happymore.igabinet.pl

Klinika Happymore jest nowym centrum medycznym zlokalizowanym w samym sercu Warszawy, oferującym swoim pacjentom wyjątkowo szeroki wachlarz usług, począwszy od stricte medycznych, przez relaksacyjne i estetyczne, po wpierające rozwój osobisty i zawodowy. Klinika łączy w sobie fachową wiedzę i umiejętności specjalistów różnych dziedzin w jeden kompleksowy program terapeutyczno-rozwojowy.

Biorąc pod uwagę, że już co drugi Polak aktywnie korzysta z sieci, zarząd kliniki idąc z duchem czasu postanowił postawić na nowoczesne rozwiązania informatyczne i wykorzystać Platformę automatycznej komunikacji z pacjentami iGabinet, aby zmaksymalizować wydajność pracy w placówce oraz unowocześnić kontakty specjalistów z pacjentami, zapewniając im komfort i wyjątkową jakość obsługi pozagabinetowej przy wykorzystaniu nowych mediów.

Wdrożenie Platformy iGabinet zaowocowało stworzeniem wyjątkowej strony WWW, w pełni zgodnej z identyfikacją wizualną placówki, która w atrakcyjny sposób prezentuje szeroką ofertę medyczną kliniki Happymore. Dzięki temu, pracownicy są w stanie samodzielnie rozwijać i aktualizować stronę internetową placówki, bez jakichkolwiek ograniczeń.

Właścicielom kliniki zależało także na kompleksowej obsłudze informatycznej, która uwolniłaby pracowników od "informatycznego bólu głowy", zapewniając im 100% koncentracji na głównym zakresie działalności medycznej, co również zostało spełnione wraz z wdrożeniem Platformy iGabinet. Dzięki stałemu wsparciu i pomocy technicznej dostępnej w ramach usługi, wszelkie wątpliwości i problemy pracowników, rozwiązywane są w trybie natychmiastowym. Dzięki temu klinika może zagwarantować jakość obsługi pacjentów na niedoścignionym poziomie, nie przejmując się jakimikolwiek kwestiami informatycznymi.

Korzyści z zastosowania Platformy iGabinet w szczególności doceniają pacjenci, którzy o dowolnej porze mogą sprawdzić wolne terminy przyjęć oraz samodzielnie umówić się na wizytę do wybranego specjalisty poprzez stronę WWW placówki. Platforma iGabinet przejęła również na siebie obowiązki recepcji w zakresie obsługi powiadomień i sama automatycznie przypomina pacjentom o zbliżających się wizytach za pomocą poczty elektronicznej i wiadomości SMS, jak również w odpowiednim czasie zaprasza ich na kolejne wizyty kontrolne. W podobny sposób, system natychmiast informuje pacjentów o wszelkich zmianach w ich zaplanowanych terminach, a także całkowicie automatycznie wykonuje szereg innych czasochłonnych działań promocyjnych.

Inne przykłady realizacji:

Dr Jacek Szymański Specjalistyczna Prakytka Lekarska

Dr Jacek Szymański Specjalistyczna Prakytka Lekarska

Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr Jacka Szymańskiego już od 2002r. nieprzerwanie świadczy kompleksową opiekę ginekologiczną nad kobietą ciężarną.
Nesdent - ortodoncja i stomatologia

Nesdent - ortodoncja i stomatologia

Nesdent to gabinet ortodontyczno-stomatologiczny z Gorzowa Wielkopolskiego, w którym największy nacisk kładzie się na wygodę pacjenta, przy jednoczesnym świadczeniu usług na najwyższym poziomie i z dbałością o naturalnie piękne uśmiechy pacjentów.
Centrum Stomatologii Eurodent

Centrum Stomatologii Eurodent

Eurodent to doświadczone centrum stomatologii dla dzieci i dorosłych z szerokim wachlarzem zabiegów profilaktycznych, rentgenodiagnostycznych oraz leczniczych.
Klinika Nova

Klinika Nova

Centrum Stomatologiczne Nova to nowoczesna klinika mieszcząca się w samym centrum Szczecina, oferująca najwyższy poziom leczenia dzieci oraz dorosłych w miłej i bezstresowej atmosferze.
EstheGyn - klinika ginekologii estetycznej

EstheGyn - klinika ginekologii estetycznej

EstheGyn to pierwsza w Polsce klinika ginekologii estetycznej, a więc dziedzina medycyny z pogranicza ginekologii, chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej w efekcie której kobiety są w stanie dokonać chirurgicznej korekty intymnych części ciała zgodnie z własnymi oczekiwaniami, potrzebami i wyobrażeniami.
Ginemedica Centrum Medyczne

Ginemedica Centrum Medyczne

Ginemedica to błyskawicznie rozwijające się nowoczesne centrum medyczne zlokalizowane w samym centrum Wrocławia, będące miejscem dedykowanym zdrowiu kobiet, które mogą liczyć na profesjonalną i kompleksową opiekę medyczną.
Centrum Rehabilitanci.org.pl

Centrum Rehabilitanci.org.pl

Centrum Rehabilitanci.org.pl to nowoczesna placówka fizjoterapeutyczna w Krakowie, specjalizująca się w rehabilitacji różnego rodzaju schorzeń o podłożu ortopedycznym oraz neurologicznym, która w postępowaniu leczniczym stosuje bezpieczne i skuteczne metody lecznicze, uznane przez medycynę akademicką.
Przychodnia Panamedic

Przychodnia Panamedic

Panamedic to znana polska przychodni w Londynie, oferująca zarówno polskim, jak i angielskim pacjentom specjalistyczną opiekę medyczną w dziedzinie chirurgii, stomatologii, ginekologii, dermatologii i wielu innych.
Centrum Leczenia Otyłości OTC

Centrum Leczenia Otyłości OTC

Centrum Gastrologii i Leczenia Otyłości OTC to nowoczesna klinika odchudzania mieszcząca się w ścisłym centrum Szczecina, oferująca najwyższy poziom leczenia dorosłych i dzieci w miłej i bezstresowej atmosferze.
Gabinet Ginekologiczny doktora Sławomira Sztenca

Gabinet Ginekologiczny doktora Sławomira Sztenca

Gabinet Lekarski ginekologa, dr n. med. Sławomira Sztenca znajduje się w Szubinie, niewielkiej miejscowości w województwie kujawsko-pomorskim.
Golden Care Opieka Medyczna

Golden Care Opieka Medyczna

Centrum Medyczne Golden Care we Wrocławiu to nowoczesna placówka medyczna oferująca konsultacje kilkudziesięciu lekarzy specjalistów dla dzieci i dorosłych, opiekę nad noworodkiem, szeroki zakres badań laboratoryjnych i USG, unikatowe medyczne pakiety profilaktyczne i diagnostyczne, a także medyczny concierge.
Gabinety lekarskie Orto Med Sport

Gabinety lekarskie Orto Med Sport

Orto Med Sport to nowoczesne gabinety medyczne w Łodzi, na powstanie których wpływ miało przede wszystkim zamiłowanie właścicieli i zespołu medycznego do sportu i medycyny, efektem czego jest wczesna diagnoza pacjentów oraz wdrażanie prawidłowego leczenia, które minimalizuje negatywne skutki urazów.

Oszczędzaj swój cenny czas!
Platforma iGabinet wyręczy Cię w szeregu biurokratycznych procesów.

Start  /  Możliwości  /  Realizacje  /  Opinie  /  Cennik  /  FAQ  /  Aktualności  /  Kontakt

Odwiedź nasz profil: