Prace indywidualne w Platformie iGabinet

Wypróbuj za darmo!

Pobierz broszurę w PDF

...gdy brakuje Ci czasu
na przeglądanie
strony WWW.

» Pobierz

Wypróbuj za darmo!

Poznaj wszystkie możliwości
najlepszego programu
do gabinetu!

» Wypróbuj

Złóż zamówienie!

Zamów iGabinet już dziś
w dogodnym pakiecie
instalacyjnym!

» Zamów

Oferta indywidualna

Zapytaj o indywidualną
ofertę dopasowaną
do Twoich potrzeb.

» Zapytaj

Poznaj ofertę i zakres prac indywidualnych

W pakiecie usługowym Platformy iGabinet, oprócz rozwiązań związanych z samym oprogramowaniem znajdują się również usługi outsourcingowe, a zatem możliwość wynajmowania wykwalifikowanych pracowników i zlecania im prac rozliczanych godzinowo. Zakres pomocy dotyczy rozmaitych prac analityczno - programistycznych, prac graficznych, czy związanych z edycją treści - na które szczególnie często brakuje czasu zespołowi placówki.

Korzystając z Platformy iGabinet, masz zatem komfort posiadania "pod ręką" specjalistów z różnych dziedzin, a koszt wykonania poszczególnych prac może być nawet niższy, niż w przypadku korzystania z usług zewnętrznych firm, ze względu na preferencyjne stawki i rabaty wynikające ze stałej współpracy w zakresie świadczenia oprogramowania. Opłaty za indywidualne prace zlecone, doliczane są jednorazowo do kolejnej faktury abonamentowej. Polecamy!

Indywidualne prace edycyjne

49zł/godzina
Indywidualne prace edycyjneCzęsto zdarzają się sytuacje, w których zespołowi placówki po prostu brakuje czasu na samodzielną aktualizację informacji na stronie WWW. W takim przypadku również istnieje możliwość zlecenia tych prac wykwalifikowanym specjalistom z zespołu Platformy iGabinet, którzy wykonają je szybko i sprawnie.

Możliwość zlecenia szybkiego wykonania prac edycyjnych, jest szczególnie przydatna w sytuacjach, gdy zakres prac edycyjnych jest rozległy np. w przypadku chęci publikacji na stronie WWW zbioru publikacji naukowych lekarzy zatrudnionych w placówce. Zlecając niniejsze prace na zewnątrz, w tym czasie mogą skoncentrować się na swojej "rdzennej" działalności i obowiązkach związanych ze świadczeniem usług medycznych pacjentom.

Indywidualne prace graficzne

79zł/godzina
Indywidualne prace graficzneCzęsto również zdarzają się sytuacje, w których zachodzi potrzeba przygotowania nowego banera promocyjnego do umieszczenia na stronie WWW, odświeżenia logotypu placówki, przygotowania wizytówek, papeterii firmowej, nowego projektu graficznego do strony WWW, czy też wykonania szeregu innych prac z dziedziny szeroko pojętego projektowania graficznego.

We wszystkich tego rodzaju przypadkach, nasz dział graficzny jest do Twojej dyspozycji, dzięki czemu odpada konieczność poszukiwania do realizacji tego zadania np. zewnętrznej firmy lub agencji interaktywnej. Jeżeli prace dotyczą zmian na stronie WWW placówki, wówczas w większości przypadków w cenie indywidualnych prac graficznych, zawiera się również opłata za wdrożenie nowych materiałów, a zatem umieszczenie nowych materiałów, lub wymiana starych grafik na nowe, przez co placówka nie musi dokonywać tego samodzielnie.

Indywidualne prace programistyczne

99zł/godzina
Indywidualne prace programistyczneNiekiedy zdarzają się także sytuacje, w których zespół placówki medycznej (najcześciej zarząd lub właściciele) potrzebują indywidualnego i opracowania lub niestandardowego raportu bazującego na analizie bazy danych, lub też indywidualnego rozwiązania programistycznego. W wielu takich przypadkach także istnieje możliwość realizacji tych prac przez doświadczony i wykwalifikowany zespół specjalistów Platformy iGabinet.

Możliwość szybkiego zlecenia opracowania indywidualnego raportu lub wdrożenia niestandardowego rozwiązania na rzecz placówki, jest bardzo korzystnym rozwiązaniem zwłaszcza gdy porówna się koszt wykonania takich prac w przypadku zlecenia ich zewnętrznym firmom, zwłaszcza w klasie rozwiązań ERP.
Niski koszt indywidualnych prac programistycznych to kolejna duża korzyść, wynikająca z modelu współpracy wprowadzonego po raz pierwszy na rynek ponad 22 lat temu, w którym świadczona jest Platforma iGabinet.

Istnieje również możliwość zamówienia wykonania prac indywidualnych w trybie priorytetowym, za nieco wyższą opłatą.
Przy zamówieniu większego zakresu prac indywidualnych, ceny podlegają negocjacji.
Podane ceny są cenami netto.

Wielojęzyczna komunikacja z pacjentami!
Oto rozwiązanie, które wyręczy Cię w komunikacji z obcokrajowcami.

Start  /  Możliwości  /  Realizacje  /  Opinie  /  Cennik  /  FAQ  /  Aktualności  /  Kontakt

Odwiedź nasz profil: