Korzyści dla Twojej placówki

Wypróbuj za darmo!

Pobierz broszurę w PDF

...gdy brakuje Ci czasu
na przeglądanie
strony WWW.

» Pobierz

Wypróbuj za darmo!

Poznaj wszystkie możliwości
najlepszego programu
do gabinetu!

» Wypróbuj

Złóż zamówienie!

Zamów iGabinet już dziś
w dogodnym pakiecie
instalacyjnym!

» Zamów

Oferta indywidualna

Zapytaj o indywidualną
ofertę dopasowaną
do Twoich potrzeb.

» Zapytaj

Poznaj ogromne korzyści dla Twojej placówki

Platforma iGabinet to nie tylko intuicyjny program do obsługi Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM).
To także skuteczna promocja własnej marki Twojej placówki, ogromne oszczędności, prestiż i wygoda, jak również szereg innych korzyści, z których najistotniejsze przedstawiamy poniżej z podziałem na najważniejsze kategorie.

1. Ogromny wzrost wydajności pracy:

Wygodna obsługa Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM)

Wygodna obsługa Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM)

Program do EDM dostępny w ramach Platformy iGabinet powstał w wyniku realizacji tysięcy drobnych uwag i sugestii lekarzy. Dzięki temu, w opinii wielu specjalistów jest w tym zakresie jednym z najbardziej intuicyjnych i najłatwiejszych w obsłudze rozwiązań na rynku. Dzięki rozległej pomocy naprawdę trudno jest popełnić błąd, a nawet jeśli taka sytuacja zaistnieje, Twój zespół może zawsze liczyć na wsparcie techniczne operatorów, którzy szybko rozwiążą problem i przy okazji odpowiedzą na wszelkie pytania.
Lepsza organizacja i produktywność całego zespołu

Lepsza organizacja i produktywność całego zespołu

Jednym z głównych celów Platformy iGabinet jest poprawa organizacji pracy Twojej placówki i wzrost produktywności całego zespołu medycznego. Jest to możliwe poprzez szereg ściśle powiązanych ze sobą rozwiązań: od narzędzi zapewniających większą wydajność pracownikom recepcji, przez intuicyjny program do gabinetu, aż po narzędzia dla menedżerów placówek. Resztę zapewnia automatyka Platformy iGabinet, przejmująca na siebie wiele codziennych i czasochłonnych procesów komunikacyjnych.
Automatyczne powiadomienia dla lekarzy i pacjentów

Automatyczne powiadomienia dla lekarzy i pacjentów

Platforma iGabinet automatyzuje procesy informowania zarówno lekarzy, jak i pacjentów o wszelkich zmianach w rezerwacjach terminów przyjęć w Twojej placówce. Oprócz powiadomień następujących w wyniku dokonywania czynności rejestracyjnych przez lekarzy, pracowników recepcji czy samodzielnie przez pacjentów, dostępne są także powiadomienia przesyłane automatycznie. Mogą to być np. przypomnienia o nadchodzących wizytach, zaproszenia na wizyty kontrolne, czy życzenia urodzinowe składane pacjentom.
Mniejsza liczba telefonów dzięki rejestracji na stronie WWW

Mniejsza liczba telefonów dzięki rejestracji na stronie WWW

W dzisiejszych czasach, gdy większość Polaków regularne korzysta z Internetu, warto pójść z duchem czasu i zapewnić pacjentom możliwość wygodnego sprawdzenia terminów i rejestracji na wizytę o dowolnej porze na stronie WWW swojej placówki. W efekcie cały proces może odbywać się bez udziału pracowników recepcji, co znacznie redukuje ilość połączeń telefonicznych - zarówno do recepcji, jak i do samych lekarzy. Można prognozować, że w wkrótce będzie to najbardziej popularna forma rejestracji.
Wygodna obsługa pacjentów zagranicznych

Wygodna obsługa pacjentów zagranicznych

Platforma iGabinet wspiera automatyczną komunikację wielojęzyczną, która zdecydowanie ułatwia Twojej placówce obsługę pacjentów zagranicznych. Komunikacja z pacjentem-obcokrajowcem może odbywać się zatem całkowicie w jego ojczystym języku. Dotyczy ona m.in. wielojęzycznej prezentacji oferty medycznej, prezentacji terminów przyjęć, obsługi rejestracji na stronie WWW, jak również wszystkich przypomnień, powiadomień czy zaproszeń, jakie Twoja placówka będzie przesyłać tym pacjentom automatycznie.
Automatyczna obsługa badań laboratoryjnych

Automatyczna obsługa badań laboratoryjnych

Wiele placówek zleca wykonywanie badań diagnostycznych (np. cytologii) wewnętrznym lub zewnętrznym laboratoriom medycznym. W Platformie iGabinet możesz teraz zarządzać zleceniami i odbiorem wyników badań bezpośrednio podczas edycji wizyty pacjenta, a następnie udostępniać pacjentom wyniki badań on-line na stronie WWW placówki. Automatyczna obsługa badań laboratoryjnych to kolejna pionierska innowacja w Platformie iGabinet, umożliwiająca obsługę badań w ramach rozwiązania do EDM w chmurze.
Jedyne oprogramowanie pracujące dla Ciebie przez cały czas

Jedyne oprogramowanie pracujące dla Ciebie przez cały czas

Platforma iGabinet to także szereg narzędzi automatyzujących codzienną biurokrację związaną z powiadamianiem pacjentów, jak również umożliwiających pacjentom samodzielną rejestrację internetową na określone wizyty, w precyzyjnie wyznaczonych terminach. W efekcie Twoja placówka dostępna jest dla pacjentów 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu nawet wówczas, gdy w placówce fizycznie nie ma już nikogo i wszystkie komputery są wyłączone. To po prostu wygoda dla pacjentów i zespołu placówki.

2. Budowanie nowoczesnej marki placówki:

Innowacyjna obsługa pacjentów na własnej stronie WWW

Innowacyjna obsługa pacjentów na własnej stronie WWW

Bez wątpienia, posiadanie własnej strony internetowej jest jednym z najistotniejszych aspektów skutecznej promocji marki placówki medycznej. Dzięki Platformie iGabinet, strona WWW może zostać powiązana z interaktywnym panelem umożliwiającym pacjentom samodzielne dokonywanie formalności rejestracyjnych. Co istotne, dzięki specjalnemu przyciskowi "Umów się!", panel może zostać uruchomiony zarówno na istniejących stronach WWW, jak też na zewnętrznych portalach i serwisach katalogowych. Platforma iGabinet nie wprowadza tu żadnych ograniczeń, zwiększając tym samym dostępność oferty usług medycznych.
Skuteczna promocja własnej marki placówki

Skuteczna promocja własnej marki placówki

Platforma iGabinet wprowadza w Twojej placówce innowacje, dzięki którym Twoi pacjenci mogą wygodnie i o dowolnej porze zapoznać się z ofertą medyczną, samodzielnie sprawdzić dostępne terminy i umówić wizytę, a następnie wygodnie zarządzać swoimi rezerwacjami. Co ważne, zawsze promowana jest przy tym własna marka Twojej placówki, a pacjenci nie są odsyłani do zewnętrznych serwisów. Wszystkie procesy odbywają się bezpośrednio na stronie WWW placówki, która jest w końcu jej najlepszą wizytówką w sieci!
Automatyczne procesy komunikacyjne i marketingowe

Automatyczne procesy komunikacyjne i marketingowe

W czasach ogromnej konkurencji na rynku, czasem trudno jest skutecznie zatrzymać w placówce pacjentów tak, aby pragnęli oni korzystać właśnie z naszych usług. Ilu pacjentów pamięta o regularnych wizytach kontrolnych? A ile to razy pacjentom zdarza się zapomnieć o wizycie, czego następnie się wstydzą i w efekcie zmieniają placówkę? Platforma iGabinet rozwiązuje ten i podobne problemy dostarczając Twojemu zespołowi skutecznych narzędzi komunikacyjnych i marketingowych, a co ważniejsze, automatycznie informuje Twoich pacjentów o najważniejszych zdarzeniach za pomocą wiadomości E-mail oraz SMS.
Samoistne podtrzymywanie pozytywnych relacji z pacjentami

Samoistne podtrzymywanie pozytywnych relacji z pacjentami

Platforma iGabinet jest także doskonałym narzędziem do utrzymywania pozytywnych relacji z pacjentami, a część realizowanej przez nią automatycznej komunikacji służy w szczególności temu celowi. Dzięki precyzyjnym ustawieniom zgodnie z polityką informacyjną przyjętą w Twojej placówce, pacjenci mogą otrzymywać nie tylko rozmaite powiadomienia i przypomnienia związane z ich rejestracją, ale także zaproszenia na okresowe wizyty kontrolne, a nawet życzenia w dniu swoich urodzin. Wszystko odbywa się automatycznie, o dokładnie zaplanowanej porze i co najważniejsze w Twoim imieniu (lub w imieniu całej placówki).
Skuteczne wyróżnienie się na tle konkurencji

Skuteczne wyróżnienie się na tle konkurencji

Nowoczesne rozwiązania dostępne w Platformie iGabinet umożliwiają Twojej placówce zdecydowane wyróżnienie się na tle ogromnej konkurencji na rynku. W świadomości pacjentów skutecznie utrwala się marka Twojej placówki, wysokiej jakości obsługa i wyjątkowo pozytywny wizerunek, dostrzegalny już w momencie odwiedzin na stronie WWW. Nowoczesność, stały dostęp do oferty zabiegowej, samodzielna rejestracja on-line, czy automatyczne powiadamianie pacjentów (także w ich ojczystym języku), to zarówno obopólna wygoda, jak też potężne atuty, które każdego dnia konsekwentnie pracują na sukces Twojej placówki!

3. Redukcja kosztów i oszczędności:

Najlepszy stosunek wartości do ceny

Najlepszy stosunek wartości do ceny

Patrząc na szeroki zakres możliwości pakietu rozwiązań i narzędzi oferowanych przez Platformę iGabinet, a następnie analizując ich koszt, łatwo dojść do wniosku, iż to rozwiązanie charakteryzujące się jednym z najlepszych współczynników wartości do ceny. Podobnie uznały już setki placówek, od małych praktyk po duże sieci medyczne. Jeżeli zatem rozważasz inwestycję w nowoczesne rozwiązanie dla swojej placówki, to wdrożenie Platformy iGabinet może przynieść naprawdę wymierne korzyści i równie duże oszczędności!
Redukcja kosztów obsługi informatycznej

Redukcja kosztów obsługi informatycznej

Dzięki zaawansowanym narzędziom i automatyce szeregu codziennych procesów, Platforma iGabinet umożliwia obsługę pacjentów na znacznie lepszym poziomie. Dotychczas jednak, sprawne korzystanie z równie kompleksowego oprogramowania często wymagało stałej współpracy z informatykami, a nawet poszerzenia zatrudnienia - na co mogły pozwolić sobie jedynie największe sieci. Teraz, dzięki stałemu wsparciu technicznemu, nawet niewielkie gabinety mogą zapewnić pacjentom najwyższą jakość obsługi.
Korzystanie ze sprawdzonej technologii za niewielkie pieniądze

Korzystanie ze sprawdzonej technologii za niewielkie pieniądze

Decyzja o wdrożeniu Platformy iGabinet niesie ze sobą szereg korzyści. Po pierwsze, placówka korzysta z innowacyjnego i sprawdzonego rozwiązania z ponad 22-letnim doświadczeniem, nabytym dzięki ścisłej współpracy z lekarzami. Nie musisz dokonywać znaczących inwestycji w infrastrukturę sprzętową czy utrzymanie zespołu informatycznego. Zamiast tego, za niewielkie pieniądze masz także gwarancję prawidłowego działania rozwiązania, z którego na co dzień korzystają tysiące lekarzy w kraju i za granicą.
Pełna kontrola kosztów informatycznych w Twojej placówce

Pełna kontrola kosztów informatycznych w Twojej placówce

Korzystając z Platformy iGabinet w ramach jednego i stałego planu taryfowego, miesięczne wydatki informatyczne Twojej placówki są pod pełną kontrolą. Wydatki te są zazwyczaj od kilku do kilkunastu razy mniejsze niż przeciętne wynagrodzenie informatyka. W przypadku dużych placówek i sieci, oszczędności finansowe są jeszcze większe, szczególnie w świetle braku konieczności ponoszenia kosztów utrzymania własnego zespołu IT, lub korzystania w tym celu z usług zewnętrznej firmy programistycznej.
Wygoda korzystania z jednej, kompleksowej usługi

Wygoda korzystania z jednej, kompleksowej usługi

Platforma iGabinet oprócz licznych oszczędności i optymalizacji kosztów operacyjnych, gwarantuje również wygodę korzystania z jednej, kompleksowej usługi, co z kolei oznacza możliwość rozliczania kosztów informatycznych za pomocą tylko jednej faktury, opiewającej zresztą na niską kwotę. Pozostaje zatem już tylko zrelaksować się i obserwować, jak sprawnie rozwija się Twoja placówka, mając świadomość że od strony technicznej i kosztowej, wszystko działa sprawnie i precyzyjnie jak w szwajcarskim zegarku.

4. Szerokie możliwości rozbudowy:

Idealne dopasowanie do bieżących potrzeb

Idealne dopasowanie do bieżących potrzeb

Platforma iGabinet umożliwia precyzyjne dostosowanie zakresu funkcjonalnego do aktualnych potrzeb Twojej placówki. Już na etapie składania zamówienia możesz określić sposób integracji tego rozwiązania ze stroną WWW placówki lub też uruchomić zupełnie nową stronę w oparciu o jeden z 300 szablonów, bądź opartą o całkowicie indywidualny projekt graficzny. Możesz również dopasować liczbę placówek, grafików pracy lekarzy, języków do komunikacji automatycznej i innych modułów dodatkowych.
Skalowalność wraz z rozwojem Twojej placówki

Skalowalność wraz z rozwojem Twojej placówki

Dopasowanie funkcjonalne Platformy iGabinet, o którym wspomnieliśmy powyżej, może odbywać się praktycznie w dowolnym momencie korzystania z usługi. Stosujemy progresywny model rozliczeniowy, na podstawie którego miesięczna opłata ściśle uzależniona jest od ilości wykorzystywanych zasobów (np. liczby lekarzy, placówek czy modułów dodatkowych). Zakres funkcjonalny Platformy iGabinet może być zatem swobodnie rozszerzany i ograniczany, przy jednoczesnym dopasowaniu planu taryfowego.
Częste i automatyczne aktualizacje do najnowszej wersji

Częste i automatyczne aktualizacje do najnowszej wersji

Niemal każdego dnia setki użytkowników Platformy iGabinet prowadzących swoje placówki w kraju i za granicą, przesyłają nam swoje pomysły i sugestie dotyczące rozmaitych usprawnień, a także całkiem nowych rozwiązań. Niektóre z nich wprowadzamy momentalnie, inne wymagają szerszej analizy oraz przygotowania, jednak gdy nowości są już gotowe, Twoje oprogramowanie jest aktualizowane bez dodatkowych kosztów i w sposób automatyczny, dzięki czemu zawsze korzystasz z jego najnowszej wersji!
Obsługa pacjentów w dowolnej liczbie języków obcych

Obsługa pacjentów w dowolnej liczbie języków obcych

Możliwość rozszerzenia funkcjonalności Platformy iGabinet o obsługę dodatkowych języków obcych doceniają zwłaszcza te placówki, które często przyjmują pacjentów zagranicznych. Wsparcie w postaci zautomatyzowanej komunikacji wielojęzycznej sprawdza się szczególnie w regionach, w których spopularyzowała się tzw. turystyka medyczna. Obcokrajowcy trafiający na stronę WWW placówki, są w stanie samodzielnie dopełnić wszelkich formalności w swoim języku. Podobnie, pracownicy recepcji mogą łatwo informować pacjentów zagranicznych w ich języku o wszelkich zmianach w wizytach, dosłownie za pomocą kilku kliknięć!
Obsługa całej sieci placówek z jednego miejsca

Obsługa całej sieci placówek z jednego miejsca

Od lat z satysfakcją obserwujemy, jak wiele spośród placówek korzystających z Platformy iGabinet, będąc początkowo niewielkimi gabinetami rozwija się o szereg nowych specjalizacji, otwierając przy tym nowe oddziały, nierzadko w różnych miastach. Właśnie do tej grupy skierowane są mechanizmy odpowiadające za wygodne zarządzanie wszystkimi oddziałami z jednego miejsca, zapewniające m.in. spójny obieg i dostęp do informacji, lepszą komunikację zespołów medycznych, obsługę wielu stron WWW i szereg innych narzędzi zwiększających produktywność całej sieci. To chyba najlepszy przykład skalowalności Platformy iGabinet.

5. Prestiż i renoma w zasięgu ręki:

Oprogramowanie ze światową renomą

Oprogramowanie ze światową renomą

Platforma iGabinet jest rozwiązaniem o polskich korzeniach, które zdążyło już zdobyć uznanie lekarzy zarówno w kraju, jak też za granicą. Obecnie sprzedaż prowadzona jest w krajach Unii Europejskiej, jak również w Stanach Zjednoczonych, gdzie już w 2008r. prezentację wybranych rozwiązań ówczesnej Platformy iGabinet zwieńczyły owacje na stojąco. Twoja placówka także może korzystać z rozwiązania, na bieżąco czerpiącego swoje inspiracje rozwojowe z międzynarodowych i wielokulturowych źródeł.
Program do EDM tworzony przez lekarzy

Program do EDM tworzony przez lekarzy

Od samego początku Platforma iGabinet tworzona jest przy ścisłej współpracy z lekarzami, którzy wykorzystując to rozwiązanie na co dzień w swoich praktykach, na przestrzeni kilkunastu lat przesłali tysiące sugestii i wskazówek. Dzięki pomysłom i wykorzystaniu tej wyjątkowej "mądrości tłumu" praktyków prowadzenia gabinetów, rozwiązanie stale rozwija się we właściwym kierunku, a placówki korzystające z Platformy iGabinet, stają się pionierami w wykorzystaniu nowoczesnych technologii w swoich regionach.
Korzystanie z najnowocześniejszego rozwiązania

Korzystanie z najnowocześniejszego rozwiązania

Metodologia rozwojowa Platformy iGabinet, konsekwentnie wykorzystywana od wielu lat zakłada ścisłą współpracę ze specjalistami branży, dla której skierowane jest to rozwiązanie oraz jak najszybszą adaptację nowych pomysłów i rozwiązań. Jeżeli dołożymy do tego technologię, która umożliwia automatyczną aktualizację oprogramowania o nowe możliwości, to szybko znajdziemy odpowiedź, dlaczego Platforma iGabinet uznawana jest za najlepsze rozwiązanie przez liderów branży medycznej.
Innowacje, które Twoi pacjenci szybko pokochają!

Innowacje, które Twoi pacjenci szybko pokochają!

Nowoczesne rozwiązania, jakie Platforma iGabinet wprowadza do Twojej placówki sprawiają, że pacjenci są znacznie bardziej doceniają jakość całokształtu świadczonych usług, szczególnie w kontekście opieki pozagabinetowej. Możliwość wytyczania nowoczesnych trendów, jest niewątpliwie kluczowym elementem skutecznej promocji nowoczesnej marki, ale także pozytywnego wizerunku Twojej placówki zwłaszcza, że teraz wszystko może odbywać się na jej stronie WWW. Dowiedz się więcej o korzyściach dla pacjentów.

Monitoruj rozwój swojej placówki
Zobacz wykresy prezentujące codzienną pracę gabinetu.

Start  /  Możliwości  /  Realizacje  /  Opinie  /  Cennik  /  FAQ  /  Aktualności  /  Kontakt

Odwiedź nasz profil: