Przykładowe szablony graficzne stron WWW

Wypróbuj za darmo!

Pobierz broszurę w PDF

...gdy brakuje Ci czasu
na przeglądanie
strony WWW.

» Pobierz

Wypróbuj za darmo!

Poznaj wszystkie możliwości
najlepszego programu
do gabinetu!

» Wypróbuj

Złóż zamówienie!

Zamów iGabinet już dziś
w dogodnym pakiecie
instalacyjnym!

» Zamów

Oferta indywidualna

Zapytaj o indywidualną
ofertę dopasowaną
do Twoich potrzeb.

» Zapytaj

Poznaj możliwości w zakresie uruchomienia nowej strony WWW

Jedną z ciekawszych możliwości w Platformie iGabinet jest możliwość błyskawicznego uruchomienia nowej strony internetowej, opartej o jeden z 300 szablonów, zaprojektowanych specjalnie na potrzeby tego rozwiązania. Szablony graficzne można dowolnie zmieniać i personalizować wg własnych preferencji. Oto kilka przykładów.

Platforma iGabinet umożliwia także szybką i wygodną integrację z istniejącą stroną WWW placówki, a także z zewnętrznymi serwisami i portalami internetowymi. Jeżeli Twoja placówka posiada już własną stronę WWW lub inne miejsce prezentacji swojej oferty medycznej w internecie, wówczas polecamy skorzystanie z pakietu instalacyjnego Basic, umożliwiającego uruchomienie systemu bez strony WWW.

Jeżeli jednak pragniesz uruchomić w ramach Platformy iGabinet nową stronę WWW opartą o jeden z szablonów, polecamy skorzystanie z pakietu instalacyjnego Plus. Na obsługę strony WWW składa się szereg nowoczesnych narzędzi umożliwiających m.in. intuicyjne zarządzania treścią (CMS), automatyczną optymalizacją treści pod wyszukiwarki internetowe (SEO), czy zarządzanie galeriami zdjęć. Pakiet udostępnianych narzędzi oferuje nieograniczone możliwości w zakresie rozwoju strony, a także daje możliwość uruchomienia strony w dowolnej ilości własnych domen internetowych. W przypadku sieci placówek możliwa jest obsługa wielu stron WWW na raz.

Już dziś zredukuj kolejki w poczekalni
wiele spraw można rozwiązać bez bezpośredniej konsultacji z lekarzem!

Start  /  Możliwości  /  Realizacje  /  Opinie  /  Cennik  /  FAQ  /  Aktualności  /  Kontakt

Odwiedź nasz profil: