Korzyści dla Twoich pacjentów

Wypróbuj za darmo!

Pobierz broszurę w PDF

...gdy brakuje Ci czasu
na przeglądanie
strony WWW.

» Pobierz

Wypróbuj za darmo!

Poznaj wszystkie możliwości
najlepszego programu
do gabinetu!

» Wypróbuj

Złóż zamówienie!

Zamów iGabinet już dziś
w dogodnym pakiecie
instalacyjnym!

» Zamów

Oferta indywidualna

Zapytaj o indywidualną
ofertę dopasowaną
do Twoich potrzeb.

» Zapytaj

Poznaj liczne korzyści dla Twoich pacjentów!

Korzystanie z Platformy iGabinet oznacza także liczne korzyści dla Twoich pacjentów, którzy szybko docenią nowoczesność i jakość obsługi pozagabinetowej. Poniżej przedstawiamy najważniejsze korzyści dla pacjentów, które zapewniają im wygodę oraz nieporównywalnie lepszy dostęp do oferty usług medycznych w Twojej placówce.

Łatwy dostęp do oferty usługowej na Twojej stronie WWW

Łatwy dostęp do oferty usługowej na Twojej stronie WWW

W dzisiejszych czasach bardzo szerokiej konkurencji na rynku usług medycznych, ogromną rolę odgrywa możliwość zapewnienia pacjentom szybkiego i wygodnego dostępu do oferty usług medycznych w Twojej placówce, a także możliwość zaprezentowania tej oferty w nowoczesny i atrakcyjny sposób. Interaktywne rozwiązania Platformy iGabinet znacznie rozszerzają funkcjonalność strony WWW placówki, dając Twoim pacjentom możliwość samodzielnego dopełnienia formalności, w celu skorzystania z oferty zabiegowej.
Sprawdzanie wolnych terminów o dowolnej porze

Sprawdzanie wolnych terminów o dowolnej porze

Dzięki wykorzystaniu Platformy iGabinet, pacjenci odwiedzający stronę internetową Twojej placówki, w dowolnym momencie mogą sprawdzić dostępne terminy i momentalnie uzyskać informację o dostępności czasowej lekarzy, którzy są w stanie przyjąć ich na określone wizyty. Dobrym przykładem są tutaj pacjenci bólowi, u których dolegliwości zaczynają doskwierać gdy jest już po godzinach pracy placówki, np. w środku nocy. W takiej sytuacji mogą natychmiast dowiedzieć się, w jakich godzinach mogą zostać przyjęci.
Samodzielna rejestracja przez Internet

Samodzielna rejestracja przez Internet

Gdy pacjent korzystający ze strony WWW Twojej placówki odnajdzie już najbardziej odpowiadający mu termin wizyty, wówczas może on samodzielnie dokonać rezerwacji, przy użyciu danych uwierzytelniających otrzymanych na recepcji, lub też zakładając nowe konto (o ile przewidują to ustawienia polityki rejestracji internetowej w Twojej placówce). Inteligentny mechanizm Adaptacyjnych Terminów Wizyt gwarantuje przy tym, że jest to termin, który idealnie wypełnia grafik pracy, niwelując wszelkie niezaplanowane przerwy.
Samodzielny odbiór wyników badań on-line

Samodzielny odbiór wyników badań on-line

Jeżeli Twoja placówka realizuje badania diagnostyczne, wówczas bez względu czy są one realizowane w ramach własnych zasobów, czy też badania zlecane są zewnętrznemu laboratorium medycznemu, Platforma iGabinet zapewnia automatyczą obsługę badań bezpośrednio z poziomu edycji wizyty. Tam właśnie specjalista odbierający wyniki badań od laboratorium może zarówno zaprosić pacjenta na konsultacje lub też udostępnić mu wyniki bezpośrednio na stronie WWW swojej placówki.
Wygodne zarządzanie swoimi rezerwacjami i historia wizyt

Wygodne zarządzanie swoimi rezerwacjami i historia wizyt

Platforma iGabinet umożliwia Twoim pacjentom wygodny dostęp do historii odbytych wizyt, jak również daje możliwość zarządzania rezerwacjami na wizyty, które dopiero nadejdą. Jeżeli dany pacjent mimo wszystko nie jest w stanie stawić się na wizycie w zaplanowanym terminie, to może ją samodzielnie odwołać w ustalonym czasie przed daną wizytą (zgodnie z polityką rejestracji on-line w Twojej placówce). Lekarz może zostać poinformowany o każdej takiej zmianie za pomocą wiadomości E-mail i SMS.
Oszczędności na połączeniach telefonicznych

Oszczędności na połączeniach telefonicznych

Uruchomienie dodatkowego kanału komunikacyjnego w postaci całodobowej rejestracji on-line na stronie WWW placówki, umożliwia Twoim pacjentom także oszczędności w opłatach za połączenia telefoniczne, co duża rzesza pacjentów docenia szczególnie w czasach kryzysu. Możliwość wprowadzenia samoobsługi w procesach rejestracyjnych pacjentów, skutecznie odciąża przy tym recepcję Twojej placówki, gdyż telefon dzwoni rzadziej, a pracownicy mogą skoncentrować się na innych, znacznie ważniejszych obowiązkach.
Błyskawiczne powiadomienia o wszelkich zmianach w rezerwacjach

Błyskawiczne powiadomienia o wszelkich zmianach w rezerwacjach

Usprawnienia pracy recepcji oferowane przez Platformę iGabinet umożliwiają Twoim pracownikom natychmiastowe informowanie pacjentów o wszelkich zmianach wprowadzanych w ich zaplanowanych terminach przez zespół medyczny. W momencie umówienia pacjenta na wizytę, zmiany terminu, bądź też całkowitego anulowania rezerwacji, pacjent może zostać o tym błyskawicznie poinformowany za pomocą wiadomości E-mail i SMS, co wymaga kilku kliknięć i może zostać wykonane za pomocą wersji mobilnej.
Automatyczne przypomnienia o zbliżających się wizytach

Automatyczne przypomnienia o zbliżających się wizytach

Każdemu zdarza się czasem zapomnieć o jakiejś ważnej dacie, czy wydarzeniu. Nie inaczej jest z pacjentami, którzy często zapominają o zaplanowanych wizytach. Dzięki Platformie iGabinet, ten problem zostaje wyeliminowany, gdyż w ustalonym czasie przed wizytą Twoi pacjenci otrzymują przypomnienia za pomocą wiadomości e-mail i/lub SMS, co znacznie zwiększa ilość wizyt dochodzących do skutku. Przypomnienia mogą być przesyłane niezależnie, np. e-mail dzień wcześniej i SMS godzinę przed wizytą.
Automatyczne zaproszenia na okresowe wizyty kontrolne

Automatyczne zaproszenia na okresowe wizyty kontrolne

Jednym z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych w Platformie iGabinet są automatyczne zaproszenia pacjentów na wizyty kontrolne. Z reguły jedynie niewielki odsetek pacjentów pamięta o konieczności odbycia wizyty kontrolnej po upływie określonego czasu od daty ostatniego zabiegu. Dzięki temu rozwiązaniu, automatycznie utrzymywany jest stały kontakt z pacjentami, którzy nie muszą pamiętać o terminach wizyt okresowych, gdyż Twoja placówka w odpowiednim czasie skutecznie im o tym przypomni.
Komunikacja z placówką w swoim ojczystym języku

Komunikacja z placówką w swoim ojczystym języku

Wszystkie opisane powyżej mechanizmy umożliwiające pacjentom Twoim pacjentom samodzielną obsługę formalności rejestracyjnych, czy też odpowiadające za procesy informacyjne i automatyczne powiadomienia, w przypadku pacjentów zagranicznych mogą odbywać się w ich ojczystym języku. Korzyści są tu oczywiste, gdyż dzięki temu zagraniczni pacjenci mogą w swoim języku zapoznać się z ofertą zabiegową Twojej placówki i samodzielnie załatwić wszelkie formalności, czyniąc to na nowoczesnym, europejskim poziomie.
Satysfakcja z unikalnej jakości obsługi na najwyższym poziomie

Satysfakcja z unikalnej jakości obsługi na najwyższym poziomie

Korzystanie z innowacji Platformy iGabinet niesie ze sobą wiele korzyści dla Twoich pacjentów i powoduje natychmiastowy wzrost zadowolenia z wyjątkowej jakości obsługi, świadczonej również poza gabinetami zabiegowymi. Właśnie w taki sposób budowana jest nowoczesna marka Twojej placówki, a zadowoleni pacjenci chętnie dzielą się opiniami ze swoimi znajomymi, polecając im skorzystanie z Twoich usług.
O reakcjach pacjentów możesz dowiedzieć się z lektury opinii użytkowników Platformy iGabinet.

Podaruj pacjentom wygodę rezerwacji on-line
bezpośrednio na stronie internetowej Twojego gabinetu!

Start  /  Możliwości  /  Realizacje  /  Opinie  /  Cennik  /  FAQ  /  Aktualności  /  Kontakt

Odwiedź nasz profil: